Amcasından Berdan Mardini’ye dolandırıcılık suçlaması!

Önce dolandırıldı, sonra da ailecek saldırıya uğradı. İddiasına göre o saldırının arkasında ünlü şarkıcı vardı. Şahin Karademir… Türkücü Berdan Mardini’nin amcası… İkilinin arası yaptıkları ticaretle açıldı. Amcası yeğeninden şikayetçi oldu.

“BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOR!”

Kanal D mikrofonlarına konuşan Şahin Karademir, “Beş yılda bitirdiğim projeyi ona verdim. Yeniden kurdum ama peşimi bırakmıyor. Öldürmek istiyor! Berdan Mardini Karademir’e nitelikli dolandırıcılıktan dava açtım. Beni tehdit ediyor, ‘Seni öldüreceğim’ diyor. Toplam 2.5 milyon TL’lik gayrimenkulüm şu an onun elinde. Benim kapıma Berdan Mardini’den dolayı 6.5 milyon TL haciz geldi” ifadelerini kullandı.

15 KİŞİ SALDIRDI!

Bu şikayetten sonra Karademir Ailesi, Avcılar’da saldırıya uğradı. 15 kişinin saldırı düzenlediği o anlarda Berdan Mardini’in amcası Şahin Karademir, eşi Elvan Karademir ve kuzeni Erol Karademir yaralandı. Üçü de saldırganlardan ve Berdan Mardini’den şikayetçi oldu.

Elvan Karademir, “11 yaşındaki çocuğun önünde babasına defalarca vurdular” dedi. Erol Karademir ise “Kafama sopayla vura vura bana fırsat vermediler. Biri vuruyor, hemen ardından diğeri vuruyor” açıklamasını yaptı.

AV BIÇAĞI, BALTA, DÖNER BIÇAĞI!

Saldırganlar geldikleri aracı bırakıp, koşarak olay yerinden uzaklaştı. Aracın içerisinde av bıçağı, balta ve döner bıçağı bulundu. Saldırganlar geri gelip aracı almayınca, polis aracı çekiciyle kaldırdı.

Berdan Mardini ise amcasının kendisi hakkında olay yaratan iddiaları karşısında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

PaYLaŞşşş