Serenay Sarıkaya’nın bitmeyen tatili! Yeni pozlarını paylaştı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yollarını ayırdıktan sonra Umut Evirgen ile anılmaya başlayan Serenay Sarıkaya, “Uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz, sadece arkadaşız” demekle yetinmiş ve ünlü işletmeci ile sarmaş dolaş görüntülenmişti. Konuyla ilgili ilk açıklama Umut Evirgen’den gelmişti. Kasım 2021’de ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine konuşan Evirgen, “O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusu üzerine, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” itirafında bulunmuştu.

“DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİR TANEM”

Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan çift, sonunda aşklarını sosyal medyaya taşımıştı. Evirgen, 30’uncu yaşına giren sevgilisinin doğum günü için Instagram hesabından bir paylaşım yapmıştı. Serenay Sarıkaya ile olan fotoğrafını paylaşan Umut Evirgen, gönderisine “Doğum günün kutlu olsun bir tanem” notunu düşerek kalp emojisi de koymayı ihmal etmemişti.

‘Bizimle oturamazsın’

ARSA ALARAK YATIRIM YAPIYOR

Geçtiğimiz haftalarda ise Evirgen ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren ünlü isimin, yer aldığı diziler ve reklamlardan elde ettiği gelirini arsa alarak değerlendirdiği ortaya çıkmıştı. Oyuncunun, yatırımlarını geçtiğimiz sene tatil için gittiği Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde yer alan Assos’a yaptığı öğrenilmişti.

Sarıkaya’nın, her projesinden elde ettiği ücretin tamamını Assos’tan toprak alarak değerlendirdiği iddia edilmişti. Oyuncu, şu zamana kadar yaklaşık 20 dönümlük bir yer sahibi olmuştu. Sarıkaya’nın aldığı arsaların şu anki değerinin ise, 40 Milyon TL’yi geçtiği konuşulmuştu.

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

Yazın son günlerini değerlendirmek için yeniden tatile çıkan Serenay Sarıkaya, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ayna karşısında dans ettiği anları yayınlayan güzel oyuncu, tatilinden renkli karelerini paylaşmaya devam ediyor.

Son olarak denizin içinde ve bikiniyle çekilen pozlarının da yer aldığı bir dizi fotoğrafı 9.3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından peş peşe paylaşan ünlü isim, kısa sürede 126 bin beğeniye ulaştı.

“ÇOK GÜZEL YERLERE GİDİYORSUN”

Takipçileri, Sarıkaya’ya; “Çok güzel yerlere gidiyorsun”, “Tamam anladık, tatildesin”, “Su perisi misin nesin sen ya?” ve “Şu güzelliğine bak” gibi yorumlar yağdırdı.

Serenay Sarıkaya gözünü alamadan baktığı şeyi açıkladı!
Serenay Sarıkaya’dan Paris pozları
PaYLaŞşşş