Jennifer Aniston: Öldüğü günün sabahı Matthew Perry ile mesajlaşıyordum

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Ünlü oyuncu Matthew Perry, 28 Ekim’de henüz 54 yaşındayken hayatını kaybetti. ‘Friends’ dizisinde canlandırdığı Chandler Bing karakteriyle tanınan Matthew Perry’nin ölüm nedeninin boğulma olduğu söylendi. Kolluk kuvvetleri kaynakları, Perry’nin evdeki jakuzide ölü bulunduğunu ancak olay yerinde herhangi bir uyuşturucuya rastlanmadığını ve cinayete dair bir belirti olmadığını açıkladı.

REÇETELİ İLAÇLAR BULUNDU

TMZ’nin haberine göre; her ne kadar evde yasadışı uyuşturucu bulunmasa da, çok sayıda reçeteli ilaç ele geçirildi. Yayın kuruluşu, “Yetkililer evde antidepresanlar, antianksiyete ilaçları ve bir Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ilacı buldu” diye yazdı.

Los Angeles County Adli Tabibi, Perry’nin otopsisini yaparak ölüm belgesini yayınladı. Ancak ölüm nedeninin kesin olarak açıklanması için detaylı rapor bekleniyor.

“ONU ÇOK ÖZLÜYORUM”

Perry’nin ‘Friends’ dizisinden rol arkadaşı Jennifer Aniston, yakın arkadaşının ölümünden sonra ilk kez röportaj verdi. Variety’ye gözyaşları içinde konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“BAMBAŞKA BİR DÜNYA YARATTI”

Oyuncu, arkadaşının hayat verdiği Chandler Bing karakterinden de bahsederek; “Onun konuşma tarzı bambaşka bir dünya yarattı. Bir bakıma onun liderliğinde ilerledik. Bu bizim neşemizi yükseltti” dedi.

Jennifer Aniston, Matthew Perry’nin mesajını paylaştı! ‘Sonsuza kadar saklayacağım’
Ünlü oyuncu jakuzisinde ölü bulunmuştu! Eski sevgilisi son paylaşımındaki sırrı ortaya çıkardı
PaYLaŞşşş