SON DAKİKA: Zeyno Günenç’in acı günü! Aldığı haberle yıkıldı

2002 yılında yayın hayatına başlayan ‘Çocuklar Duymasın’, ekranların en uzun soluklu işlerinden biri olurken; dizide yer alan oyuncuların yıllar içindeki değişimleri de dikkat çekiyor.

O isimlerden biri de dizide ‘Dominant Teyze Gönül’ü canlandıran Zeyno Günenç oldu. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu, yaptığı paylaşımlarla zaman zaman adından söz ettiriyor.

TAKİPÇİLERİNİ GEÇMİŞE GÖTÜRDÜ

Bir süredir gözlerden uzak olan Zeyno Günenç, son paylaşımıyla gündem oldu. Oyuncu, 1988 yılında çekilmiş olan bir fotoğrafını yayınladı. Günenç, bu kareye, “1988 yılı kardeşim Elif’le Halikarnas girişi. Şu an olan bütün trendleri biz zaten uygulamıştık pardon yani” notunu düştü.

53 yaşındaki Zeyno Günenç’in paylaşımına düştüğü not dikkat çekerken; yıllar içindeki değişimi de gündem oldu.

Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği ‘dominant teyze Gönül’ karakteriyle hafızalara kazınan 55 yaşındaki oyuncu Zeyno Günenç’in babası Bilal Günenç, bugün aldığı acı haberle yıkıldı. Acı haberi sosyal medyadan duyuran oyuncu yazdığı notla duygulandırdı.

Babası ile çekilmiş bir karesini paylaşan oyuncu, altına şu notu yazdı:

Alıntı Metni

Okan Bayülgen ile bir döneme damga vuran ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin Gönül’ü Zeyno Günenç, 1996-1998 yılları arasında evli kaldı. İki ünlü isim ayrılsa da dost kalmayı başardı.

Bayülgen, eski eşini Haber Global’de yayınlanan programında konuk olarak ağırladı. TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’da ise Okan Bayülgen’in, eski eşi hakkında yaptığı ilginç itiraflar masaya yatırıldı.

“BENDEN SONRA ÇEKİLİR Mİ HAYAT?”

58 yaşındaki şovmenin, “Biz seninle son programı yaptıktan sonra evlenmiştik, 1996 senesiydi. Arada sen tekrar evlendin. Nasıl memnun musun kocandan? Benden sonra çekilir mi hayat?” esprisine, eski eşi kahkahalarla karşılık verdi.

“ÇOK DEĞİŞTİM BEN OKAN”

Bayülgen, “Çok pozitif bir insansın. Beni sıkacak kadar pozitifsin” dedi. 54 yaşındaki Günenç ise “Nerem pozitif benim? O kadar pozitif bir insan değilim. Çok değiştim ben Okan. Hatta zaman zaman çok tatsız da olabiliyorum” ifadelerini kullandı.

Okan Bayülgen’in Fransa anısı!

“MÜTHİŞ BİR ADAM”

Ünlü oyuncu ve eşi Gilles Kanert ile Bayülgen ve sevgilisi Selin Atasoy, hep birlikte görüşüyorlar. Kanert haricindeki ekip, tiyatroda birlikte de çalışıyor.

Eski eşinin 2017’de dünyaevine girdiği Gilles’e övgüler yağdıran Bayülgen, “Onunla beraber olmak muhteşem bir şey. Şimdiki kocasını çok kıskanıyorum. Nefis, nefis. Çok önemli bir koreograf, Fransız. Müthiş bir adam var, eniştemiz. Çok seviyoruz birbirimizi” şeklinde konuştu.

“OKAN’IN SORUSU KOMİK”

‘2. Sayfa’ sunucuları, “Tam böyle kanka moduna geçmişler. Bazı boşanmış çiftlerde ‘Bir şeyler tam kopmamış. Hala elektriklenme var’ diyorsun. Zeyno ve Okan’a baktığında ise onlar artık arkadaş olmuşlar. Zaten çok uzun süre de evli kalmadılar. Okan’ın ‘Benden sonra hayat çekilir mi?’ sorusu komik. Zeyno ve eşi birbirine çok yakışıyorlar” yorumunda bulundu.

Zeyno Günenç takipçilerini 25 yıl öncesine götürdü

“SELİN’İ ÇOK SEVİYORUM”

Kendisi ve Fransız eşi hakkındaki iltifatlar karşısında Zeyno Günenç, “Ben Selin’i de çok seviyorum. Hem oyunumuzun yazarı, hem Okan’ın kız arkadaşı” açıklamasını yaptı.

Öte yandan 2008 yılının son gününde evlenip 2014’te boşanan Şirin Ediger ile Okan Bayülgen’in İstanbul adında bir kızları bulunuyor.

PaYLaŞşşş