HABERLER: Burak Özçivit’ten eşi Fahriye Evcen’e özel plaka cip hediyesi!

İkinci çocuklarını kucaklarına alacak olan gündem olan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti, önceki gün Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Evcen, “Her şey yolunda, hamileliğim gayet güzel geçiyor. İsim konusunda aklımızda bir iki seçenek var ama henüz tam karar vermedik. Karan kardeş fikrine alıştı, kendine arkadaş bekliyor, ‘Artık gelsin’ diyor” şeklinde konuştu.

Aşerme durumu olmadığını ve bu tarz inanışların kendisi için hurefe olduğunu belirten güzel oyuncu, “Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, ‘Aman şunu yemeyeyim kilo alırım’ modunda da değilim açıkcası” dedi.

“BİLMEDİĞİM BİR KONUYDU”

Geçtiğimiz günlerde 2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Katar’da gerçekleşen bir organizasyona katılan Burak Özçivit, “Güzel bir organizasyon oldu. Cristiano Ronaldo hayranıyım, maçını izlemek çok istedim ancak programımız uymadı ve yetişemedim” diyerek, üzüntüsünü dile getirdi.

Serdar Gökhan’dan Burak Özçivit’e: Önce oyunculuk öğrensin!, Burak Özçivit’in balmumu heykeli sosyal medyada gündem oldu

Katar seyahati sırasında taciz iddiaları nedeniyle yargılanan Kevin Spacey ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan ve daha sonra silen Özçivit, konuya açıklık getirdi.

Alıntı Metni

“AYNISINI BULDUK”

Fahriye Evcen, Instagram hesabı üzerinden 3.5 yaşındaki oğlu Karan’ın kırılan kar küresi oyuncağının aynısından bulup bulamayacaklarını takipçilerine sormuştu: Karan’ın en sevdiği kar küresi kırıldı. Bu kar küresini satan bir şey varsa bana ulaşabilir mi?

Ünlü oyuncu, bu durum kendisine hatırlatılınca, “Onu kardeşiyle paylaşmak istiyordu, kırılınca çok üzüldü. Normalde peşine düşeceğimiz bir şey değil ama kardeşine hediye edecekti onu. Neyseki bulduk aynısını” ifadelerini kullandı.

10 MİLYON TL’LİK DOĞUM HEDİYESİ

Burak Özçivit’in, ikinci kez anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen’e doğum hediyesi olarak 10 milyon TL değerinde son model bir cip aldığı öğrenildi. Magazin gündeminden düşmeyen çift, özel plaka (Evcen’in adı ve soyadının ilk harflerinden oluşan FE plaka) olan ciple ilgili sorular karşısında gülerek teşekkür edip, oradan ayrıldı.

Bodrum’da Fahriye Evcen’i çıldırtan olay!, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten ‘kavga’ iddiasına cevap!
PaYLaŞşşş