YARGI son bölüm ile yine reyting yarışında zirvede!

İzleyiciyi her pazar akşamları ekrana kilitleyen Yargı’nın 25 Eylül’de ekranlara gelen bölümünde; Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), bırakılan nota karşılık Ceylin’i (Pınar Deniz) operasyona kesinlikle karıştırmak istemedi. Operasyonu duyan Pars’ın (Mehmet Yılmaz Ak) konuyu Ceylin’e anlatarak, ondan yer almasını istemesi Ilgaz ile Pars’ın arasında gerginlik yarattı.

PINAR ORTADAN KAYBOLDU, ILGAZ ÇILGINA DÖNDÜ

Ceylin, Eren’in (Uğur Aslan) önderliğinde Emniyet teşkilatının sıkı önlemleriyle otele gönderilirken, Ilgaz’ın operasyon esnasında bunun bir tuzak olabileceğini düşünmesinin ardından hastaneyi arayarak, Mehmetcan’ı kontrol etmesiyle kaçırıldığını öğrenmesi tüm ekipte büyük panik yarattı. Tüm bu kaosun içinde bir de beklenilen asansörden Ceylin’in çıkmaması ve bir anda ortadan kaybolması Ilgaz’ı çılgına çevirdi.

GİZLİ KASANIN ANAHTARINI BULDU!

Tüm bunların yanı sıra Yekta (Uğur Polat), uzun zamandır Laçin’in (Nilgün Türksever) adresini ararken aldığı bilgiyle soluğu Laçin’in kapısında aldı. Ne yapacağını şaşıran Laçin, istemeden de olsa Yekta’yı içeri alırken, Ceylin’den yardım istedi. Yekta, Laçin’in evinde keyif çatarken evi aniden Ceylin’in basması gergin dakikaların yaşanmasına sebep oldu. Yekta, Laçin’in çekmecelerini karıştırarak yazlık evdeki gizli kasanın anahtarına ulaştı. İstediği şeye ulaşmanın mutluluğuyla eve giden Yekta, kasayı açtığında şok yaşadı.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ

Heyecanın doruğa taşındığı Yargı’nın dün akşam ekranlara gelen 36’ncı bölümü, AB’de 7.27 izleme oranı ve 21.89 izlenme payı ile birinci oldu. 20+ABC1’de 6.54 izlenme oranı ve 18.03 izlenme payı, TOTAL’de ise 5.14 izlenme oranı ve 15.18 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde de en çok izlenen dizi oldu.

OYUNCU KADROSU

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

Yargı dizisi, yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

PaYLaŞşşş