Annesi intihar eden Ashley Judd: Kendimi bir şüpheli gibi hissettim!

Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi ve ünlü oyuncu Ashley Judd (53), geçtiğimiz sene Bonobo (Cüce şempanze) koruma programı kapsamında gittiği Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nde bir kaza geçirip, bacağını dört yerden kırmıştı. Uzun süre tek başına yardım bekleyen ve tam 55 saatte hastaneye ulaştırılan aktris, iç kanama tehlikesi geçirmişti.

Daha önce yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, “Zihnin, bedenin ve ruhun nasıl olup da bir araya geldiğini ve dayanılmaz olan bir şeye nasıl dayandığını bilmiyorum. Bazen bir sopayı ısırdım, bazen bağırdım, hatta uludum ve kıvrandım. O anlarda bayılmadım, keşke bunu yapabilseydim” demişti.

İLKEL BİR HAMAKLA KURTARILDI

Ormanda çıktığı yürüyüşte düşen ve sağ bacağı kırılan Ashley Judd, hareket edemediği için tam beş saat boyunca yatmak zorunda kaldığını ve sonra çevreden birilerinin gelip onu ormandan çıkardığını anlatmıştı. Oyuncu, ormandan “Kongolu kardeşlerim” dediği kurtarıcıları tarafından ilkel bir hamakta taşınmıştı.

“PAYLAŞMAKTAN RAHATSIZ OLDUĞUMUZ BİR BİLGİ”

Ashley Judd, tam iyileşip de hayatını yeniden bir düzene oturttuğunda ise hiç beklemediği bir acı yaşadı. Aktris, müzisyen annesi Naomi Judd’ı 30 Nisan’da kaybetti. Mayıs ayında katıldığı ‘Good Morning America’ programında Naomi’nin intiharıyla ilgili konuşan Judd, “Annem bir silahla intihar etti. Bu, paylaşmaktan çok rahatsız olduğumuz bir bilgi” ifadelerini kullandı.

Kendisine cinsel saldırıda bulunan adamla konuştu!

Ünlü isim, ayrıca depresyon, anksiyete, panik atak, ödem, kellik, titreme ve intihar düşünceleri gibi ruhsal rahatsızlıklar yaşayan annesini bulan kişinin kendisi olduğunu da anlattı:

Alıntı Metni

“BENİ SORGUYA ÇEKTİLER”

Ashley Judd, tüm bunların ardından intihar eden annesi Naomi Judd ile ilgili kendisini sorgulayan yetkililer yüzünden ‘kendini bir şüpheli gibi’ hissettiğini söyledi. Aktris, The New York Times’ta yayınlanan bir yazısında, polislerin geldiğini ve annesinin bedenini tuttuğu sırada ona sorular sormaya başladıklarından bahsederek; “Sanırım kendilerine öğretilen şeyi yaptılar” ifadelerini kullandı:

Alıntı Metni
55 saatte hastaneye ulaştı!

“BİRÇOK SORUYA CEVAP VERDİM”

New York Post’ta yer alan habere göre; Judd, annesi Naomi’yi bulduğunda ölmek üzere olduğunu bildiğini, bu yüzden sadece onu ‘rahatlatmak’ istediğini yazdı. Ancak, o anlarda bile polisin sorularını yanıtlamak ‘zorunda’ hissettiğini de ekledi:

Alıntı Metni

Ashley ayrıca, yetkililerle yapılan görüşmeler de dahil olmak üzere, Naomi’nin ölümüyle ilgili soruşturma dosyasının gizli kalmasını istediğinden bahsederek, “Bu son derece mahrem kişisel ve tıbbi bilgiler basına, internete veya anılarımız dışında hiçbir yere ait değildir” diye yazdı.

‘Bana cinsel saldırıda bulundu’
PaYLaŞşşş