Meghan Markle: Terapistim içinde bulunduğum korkunç durumu fark etti!

Kraliçe II. Elizabeth’in 8 Eylül’de 96 yaşındayken hayata veda etmesinin ardından, Kral Charles’ın oğlu Prens Harry’ye eşi Sussex Düşesi Meghan Markle için “Onu sakın buraya getirme” demesi, Markle’ın böylesine üzücü bir zamanda Balmoral’da olmasının doğru olmadığını ve hoş karşılanmayacağını ifade etmesi dünyanın gündemine oturmuştu.

“SON DERECE CESUR BİR HAREKET”

Meghan’ın, Kral’ın bu emrinin ardından ne tepki vereceği ise merak konusuydu. Kraliyet muhabiri Neil Sean’un Youtube kanalında yaptığı ve ‘çok sağlam bir kaynağa’ dayandırdığı açıklama, işte tam da bunun üzerine gelmişti. Kraliyet muhabiri, Meghan Markle’ın, Kraliçe’nin cenazesinden sonra Harry ile California’ya gitmeden önce, aralarını düzeltmek için Kral Charles ile ‘bire bir’ görüşme talep ettiği bir mektup yazdığını iddia etmişti.

Sean, kısa sürede yaklaşık binlerce görüntülenme alan videosunda şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

“MEGHAN’IN KENDİNE OLAN İNANCINA HAYRAN OLMALISINIZ”

Mektubun içeriğini de detaylandıran muhabir, “Havayı yumuşatmak, doğruları yanlışlardan ayırmak ve son iki yılda yaptıklarının ardındaki mantığın hiç olmazsa bir kısmını açıklamak için bir fırsat olurdu bu. Şimdi, her ne düşünürseniz düşünün; Meghan’ın kendine olan inancına hayran olmalısınız” diye konuşmuştu.

‘Diana hayatta olsaydı Meghan’dan hiç hoşlanmazdı!’

“ONU ARAYACAĞIMI BİLE BİLMİYORDU”

Tüm bunların ardındanSussex Düşesi Meghan Markle, eşi Prens Harry bir terapist bulmasına yardım ettiğinde akıl sağlığının ‘en kötü’ noktada olduğunu itiraf etti. ‘Archetypes’ adlı podcast programında dinleyicilere yaşananlardan bahseden Markle, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Page Six’te yer alan habere göre Meghan, terapistin içinde bulunduğu ‘korkunç durumu fark ettiğini’ de kaydetti ve; “Bence neye ihtiyacımız olduğu konusunda dürüst olmamız, bununla barışmaktan korkmamamız ve yardım istememiz önemli” şeklinde konuştu.

“SUSTURUCU ETKİYE SAHİP”

Aktrisler Constance Wu, Jenny Slate ve Deepika Padukone’un yer aldığı podcast bölümünün başka bir kısmında Meghan Markle, ‘deli’ olarak etiketlendiğinden bahsetti:

Alıntı Metni

Markle daha sonra konuklarına, diğer hakaretlerin yanı sıra kendilerine ‘deli’, ‘histerik’ ve ‘tamamen mantıksız’ denildiyse ellerini kaldırmalarını istedi. Sussex Düşesi, “Hepimiz aynı odada olsaydık ve birbirimizi görebilseydik, sanırım kaçımızın elinin havada olduğunu görmek oldukça kolay olurdu” diyerek, kendisinin de o anda elini kaldırmış olduğunu belirtti.

“HALININ ALTINA SÜPÜRÜLMÜŞTÜR”

41 yaşındaki Meghan, 3 yaşındaki oğlu Archie ve 1 yaşındaki kızı Lilibet’in babası 38 yaşındaki Prens Harry’nin de zihinsel sağlık sorunları ‘görmezden gelinen’ insanlarla karşılaştığını da sözlerine ekleyerek; “Harry askeri toplulukla çok sık çalışıyor ve ‘görünmez yaralanmalar’ hakkında bir şeyler duyuyor. Travma sonrası stresten muzdaripseniz, göremediğiniz şey budur. Ve eğer göremiyorsanız, sadece halının altına süpürülmüştür” dedi.

Ünlü çift, 2020’de kraliyet rollerini bıraktıklarından beri zihinsel sağlık mücadeleleri hakkında konuşmuştu. Harry, daha önce terapiye gitmenin ‘her şeyi üstlenmesine’ izin verdiğini itiraf etmişti.

Meghan Markle’ın düğününde takacağı tacı denemek istemesi ortalığı karıştırmış!
PaYLaŞşşş