İbrahim çekti, Birce paylaştı! ‘İyi ki benim yol arkadaşımsın’

İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay, Siyah Beyaz Aşk dizisinde izleyici karşısına birlikte çıkmışlardı. O dönemde birbirine çok yakıştırılan çift, her zaman dostluklarıyla örnek oldu. Son olarak ‘Kuş Uçuşu’ adlı internet dizisinde birlikte rol alan oyuncu ikiliden Akalay, geçtiğimiz şubat ayında yakın dostunun doğum gününü şu mesajla kutlamıştı:

Alıntı Metni

ESKİ GÜNLERİ YAD ETTİLER

Sık sık birlikte vakit geçiren Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol, birkaç ay önce arkadaş grubuyla Sarıyer’de bir araya gelmişti. Mekan çıkışında basın mensuplarıyla sohbet eden Akalay, “İbo (İbrahim Çelikkol) gitti yakalayamadınız, yakın arkadaşlarımız ile beraber bayram yemeği yedik. Eski günleri yâd edip, hasret giderdik” demişti.

YAKIN DOSTLAR TATİLDE

Aralarındaki dostluk bağı kopmayan Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol, arkadaşlarıyla birlikte tatile çıktı. Yakın arkadaşlar, geçtiğimiz gün Bodrum Cennet Koyu’nda görüntülendi.

Denize olan düşkünlüğü ile bilinen Birce Akalay, Çelikkol ile koyu bir sohbet daldıktan sonra kendisini Bodrum’un serin sularına bıraktı. Denize girmeyi tercih etmeyen Çelikkol ise gün boyu üstünden çıkarmadığı tişörtü ile oturmayı tercih etti. Akalay, kendisini görüntüleyen gazetecilere de el salladı.

Birce Akalay’dan Sadettin Saran açıklaması!

“BAZI KARELERDE TEK GÖRÜNSEN DE İKİ KİŞİSİNDİR”

Tüm bunların ardından Birce Akalay, İbrahim Çelikkol’un çektiği fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncu, yakın arkadaşına; “Bazı karelerde tek görünsen de iki kişisindir aslında ve bak deyince de kameraya değil de ona bakarsın. Fotoğrafta görünen ise o kameranın ardındaki kişinin yansımasıdır.
Her anımıza şükürler olsun. Daha güzel günlere. İyi ki benim can dostum, yol arkadaşımsın” sözleriyle seslendi.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Öte yandan2017’de mimar Mihre Mutlu ile nikah masasına oturan İbrahim Çelikkol, 2019’da oğlu Ali’yi kucağına alarak, ilk kez baba olma sevincini yaşamıştı. İkili, beş yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay tek celsede sonlandırmıştı.

Mihre Mutlu boşanma sonrası moral depoluyor

Ünlü çiftin ilişkilerini toparlaması için araya yakın dostlarının girdiği öğrenilmişti. Fakat Çelikkol ve Mutlu, tüm çabalara rağmen bu karardan vazgeçmemişti.

PaYLaŞşşş