Kate Middleton ile Prens William ayrılığını bitiren elbise!

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
İngiliz Kraliyet Ailesi’nin en sevilen çiftlerinden Galler Prensi William ile Galler Prensesi Kate Middleton, 2001’de St Andrews Üniversitesi’nde öğrenciyken tanışmıştı. İkilinin arkadaşlığı, Middleton’ın 2002’de okul defilesinde tülden yapılmış elbisesiyle boy göstermesinin ardından romantik bir ilişkiye evirilmişti.

2004’te aşk yaşadıklarını kamuoyuna duyuran ikili, Nisan 2007’de beş yıllık birlikteliğin ardından ayrılmıştı. O dönemde çıkan haberlerde Kate’in ilişkilerini çevreleyen medya ilgisi yüzünden zorlandığı ve ‘ayrı kariyerleri’ nedeniyle birbirlerinden uzaklaştıkları belirtilmişti.

AYRILIĞA İKİ AY DAYANABİLDİLER

İki aylık ayrılık sürecinden sonra Haziran 2007’de tekrar Kate ile bir araya gelen William, 2010’da sevgilisine evlilik teklifinde bulunmuştu. 2011’de nikah masasına oturan ikili, 2013’te ilk çocukları George Alexander Louis’i kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin kızları Charlotte Elizabeth Diana ise 2015’te dünyaya gelmişti. Prens ile Prenses, 2018’de Louis Arthur Charles ismini verdikleri oğullarının doğumuyla üçüncü kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Kraliyet yazarı Penny Junor, 13 yıldır mutlu evlilikelri devam eden çiftin 2007’deki ayrılıklarını mercek altına alarak, Prens William’ın Kate Middleton’a aşık olduğunu ama ‘fazla bağlanmaktan korktuğunu’ anlattı. İşte Junor’un, ikilinin ayrılığıyla ilgili aktardığı detaylar…


“KATE GÖZE ÇARPAN BİR KADIN DEĞİLDİ”

Alıntı Metni

“Prens William, kızların ilgisinden hiç hoşlanmıyordu. Ama Kate’i hiç de tehditkâr bulmamıştı; aslında Kate, William’ın ilk yılında karşılaştığı kızlar arasında en az ‘saldırgan’ olanlardan biriydi. Kate’in öz değerine dair sağlam bir duygusu vardı. Birisi ona Prens’le aşk yaşadığı için çok şanslı olduğunu söylediğinde, hiç tereddüt etmeden şöyle cevap vermişti: Asıl o benimle aşk yaşadığı için çok şanslı!”

“PRENS’İN ARKADAŞLARI, KATE’İ SEVMİYORDU”

Alıntı Metni

“2007’deki iki aylık ayrılıklarında, Prens’i koşarak Kate’e geri getiren şey, kıskançlıktı. Çünkü Kate mutsuz olmasına rağmen evde oturup üzülmemiş, cesur bir şekilde, seksi bir elbise giyerek şehir merkezinde boy göstermişti. William oldukça eski kafalı biriydi ve onun başka bir adamla birlikte olduğu düşüncesine katlanamayacağını fark etti. Ancak buna rağmen William’ın Kate’e evlenme teklif etmesi için üç buçuk yıl daha geçmesi gerekti. Diana’yı tanımadan onunla evlenen babasının aksine, William evliliğin süreceğinden tamamen emin olana kadar bekledi.”

40 yıldır Kraliyet Ailesi’ni izliyor! ‘Harry her zaman Kate’e biraz aşıktı’
‘Birbirlerine yastık fırlatıyorlar! Prenses, kocasını çocuğu gibi idare ediyor’
PaYLaŞşşş