Ece Seçkin’den eşi Çağrı Terlemez’e: Seni ve duygularımı kelimelerle ifade etmem imkansız!

Gerek sahne şovları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Ece Seçkin, uzman psikolog Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis’ programına konuk olmuştu.

“ŞİMDİLERDE ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM”

Programa çocukluğunu anlatarak başlayan şarkıcı, yakın dönemde yaşadığı alerjik durumu anlatmıştı. Seçkin, o günleri şu sözlerle ifade etmişti:

Alıntı Metni

“BENİ EVDEN ÇIKAMAYACAK DURUMA SOKTU”

“Normalinde başak burcuyum, çok titiz ve düzenliyimdir. Bunların artık kontrolden çıkması ve vücudumun buna alerjik bir reaksiyon vermesi beni evden sokağa çıkaramayacak hale soktu” diyen şarkıcı,”Kendimi aynada görünce inanamadım. O an benim kıyametim koptu dedim. Yaşadığım acı vücuduma yansıdı. Aynaya baktığımda vücuduma resmen kırbaç vurulmuş gibiydi. Vücudumda bir şeylerin patladığını hissediyordum. Korkunç bir kaşıntı ve batma hissi vardı. İki üç atak geçirdim. Hepsinin sonu hastanede bitti. Doktorum beni görüp bu nasıl bir alerji atağı diyerek şaşırdı. Küçük dilin birazdan seni boğacak deyip hemen kortizon verdi. Çok harika doktorlarım var ama bir süre bunu kimse çözemedi. Bana bu stres kaynaklı diyorlar” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin’in Karadağ tatilinin sebebi belli oldu!

Bu açıklamaları gündem olan Seçkin,geçtiğimiz yıl nikah masasına oturduğuÇağrı Terlemez’inyeni yaşına özel duygusal bir yazı kaleme aldı.

“İYİ Kİ BENİMSİN”

2015 yılından bu yana birlikte olduğu eşi Terlemez çekilen fotoğraflarını paylaşan ünlü popçu, Terlemez için üzerinde “Kurt bakışlım, ömrüm iyi ki doğdun.” yazan bir pasta yaptırdı. Seçkin, daha sonra eşine şu sözlerle seslendi:

Alıntı Metni
Ece Seçkin: Çizgiyi aştı yorumlar, midem bulandı!

“KURT BAKIŞLIM”

Çağrı Terlemez de eşinin paylaşımına “Seninle bir yaş daha gençleştim.” sözleriyle karşılık verdi. Öte yandan eşiyle çekilen fotoğraflarını paylaşan ünlü popçu, Terlemez için üzerinde “Kurt bakışlım, ömrüm iyi ki doğdun.” yazan bir pasta yaptırdı.

PaYLaŞşşş