Keanu Reeves soru-cevap etkinliği sırasında hayranından evlilik teklifi aldı!

Alman bilim insanları, mantarları öldüren bir kimyasala Keanu Reeves’in adını vermişti. Leibniz Enstitüsü Biyo Pilot Tesisi’nde yeni keşfedilen kimyasalın ismi ‘Keanumisin’ olmuştu. Araştırmacılar, 58 yaşındaki Kanadalı aktörün ‘The Matrix’ ve ‘John Wick’ serilerindeki dövüş yeteneklerine ithafen bu adı tercih ettiklerini belirtmişti.

“TEŞEKKÜRLER BİLİM İNSANLARI”

DailyMail’de yer alan habere göre; önümüzdeki günlerde vizyona girecek ‘John Wick: Chapter 4’ için geri sayıma geçen dünyaca ünlü aktör, adının bu şekilde anılmasını çok havalı olduğunu söyledi.

‘Bana Her Şeyi Sor’ adlı bir soru cevap etkinliğinde hayranlarıyla bir araya gelen Keanu Reeves’e, “Hey Keanu, Almanya’dan araştırmacılar bir tür bakteri tarafından doğal olarak üretilen ve mantarları öldürmede çok etkili olan bir kimyasal buldular ve ona senin adını verdiler: Keanumisin. Bu konuda ne düşünüyorsun?” sorusu yöneltilmişti. Reeves, bunun üzerine şu cevabı vermişti:

Alıntı Metni

“KEANU DA ROLLERİNDE SON DERECE ÖLÜMCÜL”

Araştırma ekibi lideri Sebastian Götze, “Lipopeptitler mantarları o kadar etkili biçimde öldürüyor ki onlara Keanu Reeves’in adını vermeyi uygun bulduk. Çünkü o da oynadığı rollerde son derece ölümcül” açıklamasında bulunmuştu.

Keanu Reeves’in sevgilisi Alexandra Grant’ten depremzedelere yardım çağrısı

KARAKTERİNİN SAATİNİ VE YÜZÜĞÜNÜ SAKLAMIŞ

58 yaşındaki Reeves, son olarak ‘John Wick: Chapter 4’ için bir başka soru-cevap etkinliğine daha katıldı. Variety’nin haberine göre; hayranlarına John Wick karakterinin saatini ve evlilik yüzüğünü hediye olarak sakladığını anlatan ünlü isim, ilginç bir olay yaşadı.

“SENİNLE EVLENECEĞİM”

Kanadalı aktörün hayranlarından biri, “Seninle evleneceğim!” diyerek Reeves’e seslendi. Keanu ise bunun üzerine komik bir yanıt vererek; “Dilediğin şeye dikkat et” ifadelerini kullandı.

Matthew Perry: Keanu Reeves neden hâlâ aramızda dolaşıyor?
PaYLaŞşşş