Hülya Avşar: Anlatmama gerek yok, herkes görüyor!

UMUT ÜNVER/ MİLLİYET
Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle magazin gündeminden düşmeyen, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle de her daim adından söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Etiler’de spor merkezinden çıkarken görüntülenmişti.Yeni nesil oyunculara tavsiye veren sanatçı, “Çoğunu tanımıyorum, yani isimleri aklıma gelmiyor görünce ‘Aaaa o değil mi!’ diyorum. Önceden bize de oluyordu.Beni görüp ‘Türkan Şoray değil mi ?’ diye tepki veren oluyordu, o açıdan bu dönemler hep yaşanıyor, insanlar zorlu yollardan geçmeli, kolay yolu seçen çoğu zaman kaybeder” demişti.

“O İŞİN PATENTİ BENDE”

Genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın digital platformdaki bir dizide iddialı sahnesi çok konuşulmuştu. Hülya Avşar, söz konusu görüntülerin yıllar önce ‘Berlin in Berlin’ filmindeki sahneye benzetildiğini hatırlatan muhabirlere, “Tanıyorum Hafsanur’u, izlemez miyim o sahneyi, o işin patenti bende (gülüyor). Ben onu 20 yıl önce yaptım bildiğiniz gibi ve gerçekten dünya sinemasında bile yeni yeni çekiliyor o sahneler. Yapan çoktur da görselleştiren az var işte” ifadelerini kullanmıştı.

“ASLINDA ÇEKİNMİŞTİM”

Hülya Avşar, sözlerine şöyle devam etmişi:

Alıntı Metni

Hülya Avşar: Eskiden güzel olmak önemliydi

İLGİNÇ TAVIRLAR SERGİLEDİ

Hülya Avşar, son olarak Yeniköy’de görüntülendi. Haftanın belirli günlerinde Tarabya – Bebek arası yürüyüş yapan Avşar, yürüyüşü sırasında kendisini görüntüleyen muhabirlere ilginç tavırlar sergiledi.

“BİR SÜRE KONUŞMAMA KARARI ALDIM”

Bir anda arkasını dönerek objektiflerden kaçan sanatçı, “Aman aman, sakın beni çekmeyin. Ben bir süre çekilmek ve konuşmak istemiyorum, lütfen” diyerek kaçmaya başladı. Tepkisi karşısında şaşıran muhabirlere ‘neden?’ sorusunun yanıtını da veren Hülya Avşar, “Yaptığım işleri herkes görüyor, benim anlatmama gerek yok” diyerek hızlıca oradan uzaklaştı.

Hülya Avşar’dan ‘taciz’ açıklaması
PaYLaŞşşş