Hande Soral’dan Bensu Soral ve Ali paylaşımı! ‘Aşk diyebiliriz’

2017 yılında kendisi gibi oyuncu İsmail Demirci ile nikah masasına oturan Hande Soral, yaklaşık beş ay önce oğlu Ali’yi dünyaya getirmişti. İlk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan ünlü çiftten Soral, doğum sonrası; “Ali 52 cm ve 3 kilo 750 gram doğdu. Evde Ali’nin varlığını hissetmek çok güzel bir duygu. Biz ona alışıyoruz, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok güzel bir duygu. Bakıcı tutmadık. Anneannesiyle birlikte büyüteceğiz. Altı ay evde Ali ile ilgileneceğim, ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim. Hamile olduğum zaman çalıştım, Ali de benimle çalıştı o dönem. İşe başladığımda benimle beraber setlere gelecek ve bana eşlik edecek” demişti.

“BÜYÜK AŞK”

Hande Soral, geçtiğimiz günlerde annesi Sebahat Soral ile minik oğlunun fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına; “Anneanne aşkı notunu düşmüştü. Aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından yayınlayan Sebahat Soral da “Büyük aşk” ifadelerini kullanmıştı.

“KUCAĞA ALIŞMIŞ BU ÇOCUK”

Oğluyla keyifli anlarını sık sık takipçileriyle paylaşan çiçeği burnunda anne Hande Soral, bu karelere bir yenisini daha eklemişti. Ali kucağındayken poz veren güzel oyuncu, paylaşımına; “Birbirimize yapışık yaşamaktan çok memnunum.(Yalnız kucağa alışmış bu çocuk)” notunu düşmüştü.

Soral ve oğlunun fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti. Soral’ın kendisi gibi oyuncu kız kardeşi Bensu Soral da ablası ve yeğene nazar boncuğu emojisiyle yorum yapmıştı.

Hande Soral anneliğin tadını çıkartıyor

OĞLU VE KARDEŞİNİ PAYLAŞTI

Şimdilerde vaktinin çoğunu oğuyla geçiren Hande Soral, kendisi gibi oyuncu kardeşi Bensu Soral ile bir araya geldi. Bebeği Ali ile kardeşinin fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü oyuncu, “Aşk diyebiliriz” notunu düştü. Aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından yayınlayan Bensu Soral da “Aşkların en güzeli” ifadelerini kullandı.

“DAHA ÖNCE YAŞAMADIĞIM MUHTEŞEM BİR HİS”

Öte yandan Bensu Soral, teyzelik konusunda; “Ali dünyaya geldikten birkaç gün sonra, ‘Ne hissediyorsun?’ diye ablama sormuştum. Gülerek ‘Hastaneden çocuk kaçırmışız gibi hissediyorum’ dedi. Gerçekten en başındaki his o. Birden küçücük biri dahil oluyor ailenize ve tüm sorumluluğu size ait. Zaman geçtikçe, onu izledikçe büyülenmemek mümkün değil. Şimdi aklımız hep onda ve ayrı kaldığımızda en çok onu özlüyoruz. Daha önce yaşamadığım muhteşem bir his! Teyzelik bir harika” ifadelerini kullanmıştı.

Bensu Soral: Teyze olmak harika bir duygu
PaYLaŞşşş