Emeklilerin Yüzü Bu Sefer Gülecek! Kimliğini Alıp Gelen Emekliye 16 bin TL! 16 bin TL İkramiye Nasıl Alınır?

Son dönemde pek çok bankanın emeklilere verdiği promosyonlar gündem oldu. Bankaların büyük çoğunluğu 7 bin, 8 bin liralık promosyonlar verirken birden fiyatlar arttı. Yalnızca kimliğiyle birlikte bankalara giden tüm emekliler 16 bin TL’lik promosyonu almaya hak kazanacak. Yalnızca belirli bankalarda olan bu promosyon tüm emeklileri sevindirdi. Açıklamaların yapılmasıyla birlikte bankaların önünde kuyruk oluşturan emekliler oldukça mutlu. Kimliğini alıp gelen herkesin koşulsuz şartsız alabileceği 16 bin TL’lik kampanyalar yoğun katılım görmeye devam ediyor.

16 bin TL Kimlere Verilecek?

Kimliğini alıp gelen ve emekli maaşını taşıyan tüm emekliler 16 bin TL’lik bu kampanyadan yararlanabilecek. Bu kampanya sayesinde emeklilerin hepsi oldukça büyük bir fırsat yakaladı. Emeklilere verilecek olan bu promosyonun elbette ki bazı şartları var. Tüm bu şartları karşılayan emeklilerin koşulsuz şartsız alabileceği 16 bin TL, ilk emekli maaşının ardından hesaba yatacak. Bu açıklama yapıldığı andan itibaren tüm bankaların kapısında kuyruk olduğunu görmek mümkün. İzdiham yaşanmaması için yapılan yeni bir duyuruda kampanyanın bir süre daha süreceği söyleniyor.

16 bin TL Nasıl Alınır?

Emeklilere maaşlarını taşımaları sebebiyle 16 bin TL’lik promosyon verileceği gündemin ilk sırasında yerini aldı. Bu promosyonu alabilmek için emeklilerin promosyon veren bankalara giderek maaşını taşıması gerekiyor. Bunun için de ING, Halkbank, Kuveyt Türk bankalarına müracaat etmek yeterli olacaktır. Bu bankalara emekli maaşını taşıyan emeklilerin hepsi ilk maaş ödemelerini 16 bin TL fazla olacak şekilde alacak. Böylece emeklilerin hiçbir probleminin kalmaması ve rahatlıkla geçinebilmesi de mümkün olacak. Bu promosyonu almak isteyen emeklilerin birtakım taahhütlerde de bulunması gerekiyor.

16 bin TL’lik İkramiyeyi Alma Şartları

16 bin TL’lik ikramiyenin bazı şartları olduğunu ve birtakım taahhütleri onaylayarak alınabildiği bilinmektedir. Bu ikramiyenin alınabilmesi için emeklilerin üç yıl boyunca emekli maaşlarını promosyon veren bankadan alma sözü vermeleri gerekmektedir. Bu sözü veren tüm emekliler promosyonlarını rahatlıkla alabilecek ve bu sayede geçim sıkıntısından kurtulabilecek. Emeklilik promosyonlarının 16 bin TL olması gündemdeki yerini koruyor.

PaYLaŞşşş