Yalı Çapkını dizisinin setinden sosyal medyaya sızan görüntü ortalığı karıştırdı!

Reyting rekorları kıran Yalı Çapkını’nın güzel oyuncusu Afra Saraçoğlu, hem dizideki öpüşme sahnesi hem de yaptığı milyonluk reklam anlaşmasıyla gündeme geldi.

Son dönemlerde reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisiyle yıldızı parlayan Afra Saraçoğlu hem dizideki  basına sızdırılan öpüşme sahnesiyle hem de ünlü bir reklam filmi anlaşmasıyla magazin dünyasının gündeminden düşmüyor. İddialara göre ünlü bir markayla anlaşma imzalayan güzel oyuncu  başrolünü paylaştığı Mert Ramazan ile öpüşme sahneleri de çok konuşulmaya başlandı. Başarılı oyuncu, ünlü bir markanın reklam yüzü olacak.

Diziyle yıldızı parlayan Afra Saraçoğlu, oyunculuğu kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Yalı Çapkını’nın birbirlerine çok yakıştırılan başrolleri Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in sosyal medyaya sızdırılan görüntüler ortalığı karıştırdı.

MİLYONLUK REKLAMA İMZA ATTI

 Ünlü oyuncu milyonluk anlaşmaya imza attı. Güzellik markası daha önce Danla Bilic, Sinem Kobal gibi isimleri de reklam yüzü yapmıştı. Güzellik markası daha önce Danla Bilic, Sinem Kobal gibi isimleri de reklam yüzü yapmıştı.

GÜZEL OYUNCUNUN ÇOCUKLUĞU

Afra Saraçoğlu, Vogue dergisinin kapak kızı oldu. Pek çok farklı giysi deneyen Afra Saraçoğlu, çekim anlarını takipçileriyle paylaşırken araya çocukluk fotoğrafını da ekledi. Saraçoğlu’nun paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı.

Daha 25’inde olmasına rağmen kariyerinin en parlak günlerini yaşayan Afra Saraçoğlu, Vogue çekimi için objektiflerin karşısına geçti. Güzel oyuncu farklı tarzıyla ilgi odağı oldu.

Genç oyuncu son paylaşımında dergi pozlarının arasına çocukluk fotoğrafını sıkıştırdı. Saraçoğlu’nun çocukluğuna yorum ve beğeni yağdı.

PaYLaŞşşş