TOKİ Silivri Selimpaşa kura çekilişi ne zaman, saat kaçta? TOKİ İstanbul Silivri kura sonucu sorgulama e-devlet

TOKİ Silivri Selimpaşa kura çekilişi ne zaman, saat kaçta? TOKİ İstanbul Silivri kura sonucu sorgulama e-devlet – Son Dakika Haberleri İnternet

TOKİ Silivri Selimpaşa kura çekilişi ne zaman, saat kaçta? TOKİ İstanbul Silivri kura sonucu sorgulama e-devlet

TOKİ İstanbul kuraları için başvurularını tamamlayan binlerce adayın beklediği açıklama Bakan Murat Kurum’dan geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Bakan Kurum Tuzla, Çatalca, Silivri Selimpaşa, Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler TOKİ kura tarihlerini açıkladı.

TOKİ İSTANBUL SİLİVRİ SELİMPAŞA KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

200 hak sahibinin belirleneceği İstanbul Silivri TOKİ kura çekimi 30 Mart 2023 tarihinde yapılacak. Kura çekilişi TOKİ’nin Youtube sayfasından canlı olarak izlenebilecek. 

TOKİ YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

TOKİ ÇATALCA, ARNAVUTKÖY, BAŞAKŞEHİR, ESENLER KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Bakan Kurum’un sosyal medya hesabından paylaştığı bilgilere göre Çatalca için 30 Mart’ta, Silivri Selimpaşa için 30 Mart’ta ve Arnavutköy, Esenler, Başakşehir içinse 1-19 Nisan tarihleri arasında kura çekimi yapılacak.

İSTANBUL TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA

Kura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler.

TOKİ KURA SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

“Başvuru dönemi içinde” başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

TOKİ kurasına katıldı, 20 yıllık ev hayali gerçek oldu

TOKİ kurasına katıldı, 20 yıllık ev hayali gerçek oldu


PaYLaŞşşş