SSK BAĞ-KUR Emeklileri müjde! İş Bankası 7500 TL Ödemeleri Yapmaya Başladı! Emekliyseniz Hemen Başvurun yapın!

İş Bankası’ndan gelen son açıklamayla birlikte 7500 TL ödeme yapılması kararlaştırıldı. Başvuru yapanlar kısa sürede sonuç alıyor. Peki ödeme için hangi şartlar istenecek? Banka, müşterilerine özel önemli bir kampanya başlattı.

İş Bankası, yapmakta olduğu kampanyalar ile birlikte emeklilerin dikkatini çekiyor. Gelen son haberle birlikte bankanın önemli bir güncelleme yaptığı belirtildi. Emeklilere yapılacak promosyon ödemeleri iyice arttı. 2023 yılında güncellenen promosyon miktarı ve son başvuru tarihi dikkat çekiyor. Peki bunun için nasıl başvuru yapılacak? Emekliler 7500 TL ödemeyi almak için hangi işlemleri yapması gerektiğini merak ediyor.

İş Bankası Güncel Promosyon Tutarları

İş Bankası’ndan gelen haberle birlikte güncel promosyon tutarları tek tek belli oldu. Aşağıdaki listeye bakarak sizler de emeklilere en düşük ve en fazla ne kadar ödeneceğini öğrenebilirsiniz:

Emekli maaşı 3500 TL’ye kadar olan müşteriler 4500 TL promosyon alacak.
3500 – 7500 TL arası emekli maaşı alanlar 5250 TL promosyon alacak.
7500 – 10.000 TL arası emekli maaşı alanlar 6750 TL promosyon alacak.
10.000 TL ve üzeri emekli maaşı alan banka müşterileri 7500 TL promosyon alacak.

İş Bankası 7500 TL Promosyon Nasıl Alınır?

İş Bankası’nın üst limiti 7500 TL olan promosyonundan faydalanmak için mobil, dijital bankacılık veya banka şubesi ile yüz yüze görüşme yöntemlerinden birini tercih etmeniz tavsiye ediliyor.İşlemlerinizin hızlı bir şekilde noktalanması için bu detaya dikkat çekildi.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir