Seri katilin konuşma mesajları! Her şeyi planlamış, detaylar korkunç

Geçtiğimiz kasım ayında Idaho Üniversitesi kampüsü yakınlarındaki kiralık bir evde 4 öğrenci bıçaklanarak katledildi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler konuyla ilgili soruşturma başlattı. Haftalar sonra yapılan tespitlerde olayın bir numaralı şüphelisi Idaho Üniversitesi’nde Kriminoloji alanında doktora öğrencisi olan Bryan Kohberger çıktı.

Yasak aşk ölüm getirdi! Genç kadın, sevgilisi ve kuzenini diri diri yaktı

Kısa sürede yakalanan Kohberger, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Olayın gündem olması üzerine katilin sosyal medya paylaşımları ortaya çıktı. Kohberger’in 4 öğrenciyi öldürmeden önce psikolojik bir araştırma yürüttüğü ve Mayıs ayında öğrendiği bilgileri paylaştığı saptandı.

ÜST ÜSTE TACİZ MESAJLARI ATTI

Tüm bu gelişmeler yaşanırken dava sürecinde kan donduran bir detay daha ortaya çıktı. Katilin 4 öğrenciyi öldürmeden önce maktüllere defalarca mesaj atıp taciz ettiği belirlendi. Kurbanlarına ilk mesajı Ekim ayının başında atan Kohberger, cevap alamayınca üst üste farklı mesajlar attı. Ekipler ise mesajların genel olarak tanışma ve sohbet başlatma olduğunu söyledi.

KURBANLARLA ARASINDA BİR BAĞLANTI YOK

Söz konusu olay sonrası açıklamalarda bulunan davayı takip eden Shanon Gray isimli avukat, kurbanların cinayet öncesi Kohberger’i tanımadığını aktardı. Soruşturmanın devam ettiğini belirten Gray, kurbanlar ve Kohberger arasında daha önce bir konuşma geçtiyse dava dosyasında yer alacağını aktardı.

Dünyanın konuştuğu vahşet! Kadın polisi kaçırıp tecavüz ettiler, cesedini parçaladılar

İDAM CEZASI ALMASI BEKLENİYOR

4 kişiyi öldüren Kohberger’in kurbanlarına saldırmadan önce evlerine gittiği ve çevresinde keşif yaptığı da belirlendi. Dört adet birinci derece cinayet ve bir ağır hırsızlık suçlamasıyla yargılanan Kohberger, davanın sonucunda idam veya müebbet hapis cezası alması bekleniyor.

Stadyumda akılalmaz ceza! Taliban yüzlerce kişiye izletti
PaYLaŞşşş