PTT’den sevindiren haber 3600 TL Ödemek İçin Kolları Sıvadı! Başvurular Hala Devam Ediyor! Kimliğiyle gidene büyük fırsat!

PTT’den gelen ödeme müjdesini kaçırmak istemeyenler başvurusunu yaptı. 3600 TL ödeme almak için sunulan şartlar ise dikkat çekti. PTT, kimliğiyle gidenlere büyük fırsat sağlıyor. İşte PTT ve Aktifbank anlaşmalı ödemelerde son durum…

PTT’nin müşterilerine sağlamış olduğu imkanlar dikkat çekmekte. Bu doğrultuda hangi ödemelerin yapılacağından da söz edeceğiz. Bankadan alınan karar neticesinde merak edilenler tek tek yanıt buldu. Son zamanlarda emeklilere olan ödemelerin arttığı gözlemleniyor. Peki emekli vatandaşlar, PTT’den toplam ne kadarlık ödeme alacak?

Başvuru Yapan Emekliye 3600 TL Ödeme!

Başvuruda bulunan emekli müşteriler, maaş hesaplarını Aktifbank ile anlaşmalı olan PTT’ye taşımaları halinde 3600 TL’lik promosyon imkanından faydalanacak. Üstelik çeşitli avantajlar da kendilerini bekliyor olacak. PTT’nin böylesine bir avantajı sağlıyor oluşu da müşteriler açısından olumlu karşılandı. Fırsatı değerlendirmek isteyenler bir an önce emekli maaş hesabını PTT’ye taşıyor.

Kampanya Şartları Açıklandı!

Aktifbank anlaşmalı PTT’nin emekliye özel promosyon kampanyasında bazı şartlar da belli oldu. Dolayısıyla kampanya doğrultusunda hareket edecekseniz bazı önemli şartları da gözden geçirmeyi unutmayınız:
Kampanya başlangıç tarihi 04.01.2023 tarihidir. Kampanya başvurusu PTT iş yerinden yapılacaktır.

Kampanyadan maaşını PTT’den alan müşterilerimiz yararlanabilecektir. Kampanya katılım başvurusunda bulunan müşterilerimizin, kampanyaya ilişkin başvurunun yapıldığı tarihte Bankamızda açık kredisi olması ve açık kredilerinde 60 gün üzerinde gecikme bulunmaması gerekmektedir.

Kampanya bedeli 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak kampanya bedelinin hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Kampanya bedeli başvuruyu takip eden 3. iş gününde müşterilerimizin PTT’deki maaş hesabına yatırılacaktır.

PTT ve Aktifbank resmi internet sitesi üzerinden gerekli detaylara erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede emekli promosyonunda nasıl adımlar atılacağını da sizler kendiniz öğreneceksiniz.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir