Nedime düğün fotoğrafında damadı ‘taciz etti!’ Gelinin paylaşımı ortalığı karıştırdı

ABD’nin Kuzey Carolina eyaletinde kısa süre önce evlenen Heather Lynn’in düğün fotoğraflarında fark ettiği şok detay, sosyal medyada ışık hızıyla yayıldı.

İki çocuk annesi hemşire Lynn, başına gelenleri TikTok hesabından paylaştı ve eşine az rastlanır video yaklaşık 20 milyon kez görüntülendi.

Gelin ve damatla fotoğraf çektirmek isteyenlerin sırayla poz verdiği düğünde, sıra nedimelerden birine geliyor. Mavi bir elbise giyen nedime, Heather Lynn’in değil damadın yanında kameralara gülümsüyor.

NEDİMEDEN TACİZ

Ekim ayındaki düğünün ardından fotoğrafları inceleyen Lynn, mavi elbiseli nedimenin eşi Travis’i açık şekilde ‘taciz ettiği’ni gördü. Damadın koluna giren, samimi şekilde elini tutan nedime, burada durmadı ve daha da ileri gitti.

Tüm bunlar yaşanırken gelin diğer tarafta objektife bakan Lynn’in hiçbir şeyden haberi yoktu.

İki çocuk annesi gelin, sosyal medyayı sarsan görüntüleri ‘Düğün fotoğraflarınızı geri almak ve bir şeyleri fark etmek’ başlığıyla paylaştı.

Heather Lynn mavi elbiseli nedimenin ismine yer vermedi, göz kamaştırıcı paylaşımında “Sanırım bir kumam oluyor” diye yazdı.

Olay yaratan fotoğrafları sayfasına taşıyan New York Post gazetesi ise, haberinde ‘yüz karası nedime’ nitelemesinde bulundu. New York Post ayrıca, görüntülerin altına yazılan yorumlara da haberinde yer verdi.

‘GİZLİ AŞK’

Kullancıların bir çocuğu damat ve isimsiz mavi elbiseli nedime arasında gizli bir ilişki yaşandığı kanısındaydı. Bazıları doğrudan ikili arasında bir partner ilişkisi olduğunu belirtti.

Heather Lynn’in umursamaz alaycılığını paylaşmayan bir kullanıcı, “Bir kuma mı? Boşanmak isterim” diye yazdı.

Hemşire Lynn, bir başka paylaşım daha yapıp gerçeği açıkladı, nedimenin birkaç kadeh içtikten sonra sarhoş olduğunu ve dengesini kaybedip damada tutunduğunu belirtti. Dahası, damadın yanında duran sağdıç engelli olduğu için Travis’in mavi elbiseli nedimeye yardım ettiğini dile getirdi.

Sosyal medya kullanıcıları, paylaşımın ardından taze çifte en çok evliliklerinin devam edip etmediğini sordu. Çift, evliliklerinin olaydan olumsuz etkilenmediğini söyledi.

Travis, eşinin TikTok paylaşımında fotoğrafçının gelin ve damattan çılgın bir poz vermelerini istediğini, nedimenin de söz konusu pozu verdiğini aktardı:

“Neredeyse düşüyordu! Benim bir aldatan koca, nedimenin de bir yuva yıkan olmasını isteyenleri hayal kırıklığına uğrattığım için özgünüm. Gerçekte olan bu değil. Beni taciz etmedi, yalnızca yapmış gibi görünüyor.”

Çiftin ikinci videosu, şüpheci kullanıcıların fikirlerini değiştirmedi. Bir kullanıcı, görüntünün altına “Onlar cinsel ilişkiye giriyorlar. Ortaya çıkarınca beni etiketle” yazdı.

Bir başkası, “Yatıyorlar” ifadesiyle tartışmaya katıldı. Bir diğeri ise, “Geçmişten gelen yaralarım, bana damadın yalancı olduğunu söylüyor” yorumunu yaptı.

Heather Lynn, şüphecilere yeni bir yanıt verdi, espriyle karışık “Hayır bebeğim, Travis, kuma eşlerin dışında kalmaktan daha çok endişeleniyor” dedi.

PaYLaŞşşş