Milyonlarca kişiye müjde O banka adeta çıldırmış! O bankaya gelen emekli 7.500 TL nakit birden alacak!

Garanti Bankası kıdem tazminatında yeni rekora imza attı. Güncel emekli maaşı promosyon oranlarını ve ödemelerini açıklayan banka, şubeye gelen emeklilere 7 bin 500 TL gibi devasa bir toplu ödeme alacak gibi görünüyor. Görünüşe göre bu banka kendini aşmış ve bu finans dünyasının en çok konuşulan konularından biri haline gelmiştir.

EYT yasasının yasalaşması ve Cumhurbaşkanı’nın imzasıyla bu Nisan ayında milyonlarca emekli yeni emeklilik maaşlarını almanın heyecanını yaşıyor. Bu ödemelerin yanı sıra birçok kişi bankaların sunduğu promosyon ödeme oranları ve diğer avantajlarla da ilgileniyor. Bankalar, kampanyalı ödemeler, ek ödemeler, nakit avans seçenekleri, emeklilere özel kredi fırsatları ve uygun faizli kredi imkanları sunarak emekli müşterilerin ilgisini çekmek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Ancak emekliler için en önemli unsur şüphesiz alacakları promosyon ödemeleridir.

EYT yasası ışığında, banka tercihi emeklilik ödemelerinde çok önemli bir faktördür. Emekliler, e-devlet sistemi üzerinden başvuru yaparken emekli maaşlarını alacakları bankayı seçiyor. Bu tercihte bankaların duyurduğu promosyonlu ödeme kampanyaları önemli rol oynuyor. Bankalar geçtiğimiz günlerde Mart ayı promosyon ödeme oranlarını açıkladılar. Garanti Bankası da bu bankalardan biri ve emekli müşterilerine oldukça tatmin edici bir promosyon ödemesi sunmuştur.

Garanti Bankası emekli müşterilerine 8 bin 500 TL hediye edecek. Emekli maaşını Garanti Bankası’na devreden emekliler, 7.500 TL’ye varan nakit promosyonlardan yararlanabiliyor. Bu promosyon ödemesi ekstra ödeme olarak verilecektir. Ayrıca Garanti Bankası, kredi kartlarıyla 500 TL harcama yapan emekli müşterilerine 1.000 TL ikramiye verecek.

Emeklilik ödemeleri için Garanti Bankası 3.500 TL’ye kadar ödeme yapacak. Emekli maaşı 4.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara Garanti Bankası 5.250 TL promosyon ödemesi yapacak. Emekli maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara Garanti Bankası 6.750 TL promosyon ödemesi yapacak. 10.000 TL ve üzeri maaş alan emeklilere 7.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

PaYLaŞşşş