Kamu bankası yetkilisinden promosyon müjdesi geldi! Kamu banklarının 15 bin TL promosyon vereceğini duyurdu!

Üst düzey bir banka yetkilisi, kamu bankalarının 15 bin TL promosyon çalışması yaptığını fakat bunun için erken seçim kararını beklediğini açıkladı.
Bugüne kadar emekli maaş promosyon yarışına girmeyen kamu bankalarının aslında 15 bin lira vereceği ancak bunun için hükümetin erken seçim kararı beklendiği iddia edildi.

Üst düzey bankacı, “Kamu bankaları aslında daha Akbank’ın kampanyayı başlatmasından hemen sonra çalışma başlattı. Ancak bu promosyon için bekletildi. Bu süre içerisinde kamu bankalarından on binlerce emekli özel bankalara maaşlarını transfer etti” dedi.

15 BİN TL PROMOSYON

AKP iktidarının, son zamanlarda erken seçim için hazırlık yaptığını dile getiren bankacı şunları söyledi:

“İcradaki borçların sıfırlanması, doğalgaz yardımı, kırtasiye yardımı, KGF bunlar hep erken seçim hazırlığı. Ancak hükümetin en büyük hazırlığı emekli maaş zammı ile birlikte yine bu kesime verilecek promosyon ödülü. Bu rakam daha ilk hafta 15 bin lira olarak belirlendi. Şu an Cumhurbaşkanı’nın masasında. Kamu bankalarının promosyon müjdesi bizzat Cumhurbaşkanı tarafından açıklanacak. 15 bin liralık rakam daha da yukarı çekilebilir”

3 kamu bankası da emekli promosyonu konusunda halen birlikte hareket ediyorlar.

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank emekli maaş promosyonu olarak 300 lira ile en yüksek 750 lira arasında bir ücreti 3 yıl için ödüyor. Akbank‘ın başlattığı promosyon yarışında özel bankalar 7 bin 500 lira ile 8 bin 250 lira arasında bir ücret ödüyor.
 

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir