Bu geceden itibaren Hesaplarınıza 70.000 TL Ödeme Yatacak! Son Dakika Flaş Haberi Bankalardan İşlem Yapılacak!

8-15 Eylül tarihleri ​​arasında nakit başvuru yapacaklara yönelik yeni bir kampanyada, nakit kredi kullanacaklara kredinin 3 ay uzatılacağı duyuruldu. Bankanın şartlarına uyan herkes bu kredileri alabilir ve siz de bu kredilerle ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz. 8 Eylül – 15 Eylül tarihleri ​​arasında kredi başvurusu yapmak isteyenler için banka sonucu 5 dakika içerisinde verecektir.

Nakdi kredi almak isteyenler, ihtiyaç kredisi desteği alabilecekleri Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kampanyasına katılabilecekler. Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankası, bu kampanya ile bankalardan düşük faizli 5.000 TL’nin üzerindeki kredileri maksimum 36 ay vade ile geri ödemeye hazırlanıyor.

70.000 TL’ye kadar alacağınız krediye gelince, banka bu krediler için 50.000 TL’nin üzerinde olduğu için sadece 24 ay vadeli kredi sunuyor. Başvuru yapmak isteyenler banka şartlarını karşıladıklarını düşündükleri sürece hızlı bir şekilde başlayabilirler.

70.000 TL’ye kadar kredi almak için başvuru yapmak isteyenlere 5 dakika içinde hemen ödeme verilmektedir. 50 bin TL’ye kadar kredi alacak kişilere banka 3 ay ertelemeli de kredi vermektedir. Bu durumda 36 ay vade yerine 33 ay vadeli kredi alırsınız. 

Başvuru Nasıl Yapılır? 

Garanti Bankası: Başvurunuzu Garanti Bankası üzerinden yapmak istiyorsanız şubelere giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte kredilerini aynı gün içinde hesaplarına atabileceklerdir. Garanti Bankası üzerinden kredi almak için mobil uygulamada kullanılıyor.
Yapı Kredi Bankası: Yapı Kredi bankası üzerinden SMS ile kredi alabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız BİREYSEL TC KİMLİK AYLIK GELİR ve DOĞUM TARİHİ gün ay yıl olacak şekilde yazacak ve başvurunuzu yapacaksınız. (GGAAYY) 

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir