İş Bankası Kart Sahiplerine Müjde: Yeni Kampanya Duyuruldu! İş Bankası’ndan Önemli bir açıklama! 28 Şubat’a Kadar Başvurun!

Vatandaşlar banka tanıtımlarını sıkı takip ediyor. 28 Şubat 2023 tarihinden itibaren ana hatları herkes 300 TL kazanacak. Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler çok basit.

Kampanyaya katılmayı sağlamak için Maximum Mobil ya da İşcep’te tüketicilerden kampanyalar bölümünden katıl butonuna tıklayarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanya için tanımlanmış süre kapsamında başvuru yapılması gerekiyor. Kampanya için alışverişten önce ya da sonra kazanmanızı sağlarsınız.

İŞ BANKASI SOUNDA KAMPANYAYI AÇIKLADI

İş Bankası yeni kampanyanın detaylarını resmi internet sitesinde paylaştı. Kampanyaya katılarak 300 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Maximum Kart ile market alışverişinde 300 TL kazan. İş Bankası kampanyanın detaylarını şu açıklamayla yayınladı:

“Maximum Mobil`den veya İşcep’ten Market Kampanyası’na katılın, 1-28 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Maximum Kart’ınız ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferlik 400 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra, gidişatları farklı 400 TL ve üzeri her alışverişiniz için 30 TL, toplam 300 TL MaxiPuan kazanın!”

İş Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında Maxipuanların 3 Mart 2023 tarihine kadar kartlara yükleneceği belirtildi. Yüklenen Maksipuanların son kullanım tarihi ise 30 Nisan 2023 olarak açıklandı. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatılmayacaktır. Müşteri bazında kampanyaya katılan kullanıcıların yalnızca bir kez yararlanabileceğini düşündüm. Kampanyaya katılan kişiler En fazla 300 TL Maxipuan kazanabiliyor.

GEÇERLİ OLAN KARTLAR VE İŞLEMLER!

İş Bankası Maximum özelliğinde bulunan Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç kredi kartları ile birlikte bankamatik kartları ve Maxipara kartlarda kampanyaya dahil edildi. Belirlenen kartlar kullanılarak yapılan alışveriş market ve mağaza alışverişleri ile birlikte sanal mağaza veya mobil uygulamalar üzerinden yapılan alışverişler kampanyaları kapsamında yer alıyor.

KAMPANYAYA DAHİL EDİLMEYEN KARTLAR VE İŞLEMLER!

Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan Kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmezken iptal edilen ürünler ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorisinde satış yapan e-ticaret firmaları kampanyaya dahil değildir.

PaYLaŞşşş