Halkbank’tan baş döndüren kampanya! Acele edin Sayılı gününüz kaldı! Yapmayan çok üzülecek!

Halkbank duyurdu vatandaşlar harekete geçti. Halkbank müşterisi olanlara 5 gün içerisinden yapılacak ödemeler için son gün uyarısı yapıldı. 45 bin TL nakit kredi ödemesi için yapılması gerekenler haberimizde yer almaktadır.

Acil nakit ihtiyacı olanlara kamu bankaları destek vermeye devam ederken Halkbank ise 45 bin TL ihtiyaç kredisi için başvurular başladı. Başvuruların gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise 36 ay vade süreyle kolay ödeme fırsatı veriliyor. 3 ay ertelemeli ve şartları oldukça kolay krediden yararlanmak isteyenler için tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Son dönemlerde en çok tercih edilen bankalardan olan Halkbank, ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Mobil uygulama üzeriden 5 dakika da krediden faydalanabilirsiniz. Tüm başvurularda kredi ödemelerine dair faiz oranları ise oldukça düşük olması vatandaşı sevindirdi. Kredi üzerinden başvuru yapacaklar için nakit olarak kullanacak olan vatandaşlar bankalara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak.

Krediden yararlanmak için öncelikle Halkbank’ın müşterisi olunması gerekiyor. İhtiyaç kredisi kullanmak için özellikle emekli olmaları durumunda emekli maaş hesaplamaları aracılığıyla yararlanılır. Konu hakkında detaylı bilgisi ise Halkbank resmi internet sayfası üzerinde bulunmaktadır.

PaYLaŞşşş