Emekli promosyonu yarışına Vakıfbank da dahil oldu! Öyle bir rakam açıkladı ki! Diğer bankaların müşterisi çok pişman!

Birçok banka emeklilerin maaşlarını bankalarına taşımaları için yaptığı promosyonlar ile gündemde. Vakıfbank da bu kampanyalara dahil oldu. İşte Vakıfbank’ın 2023 yılı emekli kampanyası..

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamada 2023 yılı güncel emekli promosyonu hakkında bilgi verdi. Emekli maaşına zam gelen emekliler maaşını 3 yıl süresince aynı bankadan alma sözünü verdikleri zaman Vakıfbank Emekli Promosyonu almaya hakkı elde edecek.

Hal böyle olunca emekli maaşına zam gelen kişiler tarafından hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yapacağı merak konusu oldu. İşte Vakıfbank’ın emeklilere özel kampanyası detayları..

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYONU BELLİ OLDU

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre, emekli maaşını üç yıl boyunca Vakıfbank’tan alacağı sözünü veren müşteriler, 3.000 TL’den başlayan promosyon ödemesini alabilecekler. Emekli maaşı tutarınca artan promosyonların seviyesi 5.000 TL kadar yükseliyor.

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 3.000 TL

3.500 TL ila 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 3.500 TL

7.500 TL ila 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.500 TL

10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 5.000 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Vakıfbank’ın duyurduğu emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler, en yakın Vakıfbank şubesine gidip emeklilerini taşıyabilirler.
 

PaYLaŞşşş