Deprem mi oldu? Kandilli, AFAD son depremler listesi 30 Eylül 2022…

Deprem mi oldu? Kandilli, AFAD son depremler listesi 30 Eylül 2022...

Türkiye’de son dakika deprem bilgileri yakından takip ediliyor. Bulundukları bölgede sarsıntı hisseden vatandaşlar Kandilli ve AFAD’ın paylaşmış olduğu verileri inceliyor. Peki, deprem mi oldu, nerede? İşte Kandilli ve AFAD son depremler listesi 30 Eylül 2022…

Haber devam ediyor Haberin devamı
Haber devam ediyor Haberin devamı

Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından güncel 30 Eylül Cuma tarihli son depremler listesi yayınlanıyor. Bu bilgilere göre yurt genelinde pek çok küçük sarsıntı meydana gelirken şiddeti 3’ü aşan depremleri sıraladık.

*Günün şiddeti 3’ü aşan ilk depremi saat 00.49 sularında 4.4 büyüklüğünde Erzincan’da meydana geldi. Ardından 06.46’da Ardahan’da 3.2 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Son olarak ise yine Ardahan’da 06.58’de 3.5 şiddetinde ikinci bir deprem yaşandı.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ


Son dakika: Erzurum'da deprem mi oldu? Son deprem Erzincan ve Erzurum AFAD, KANDİLLİ açıklaması! 30 Eylül 2022 en son depremler listesi!

Son dakika: Erzurum’da deprem mi oldu? Son deprem Erzincan ve Erzurum AFAD, KANDİLLİ açıklaması! 30 Eylül 2022 en son depremler listesi!

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir