Asgari ücretli çalışanlar sevinçten bayram edecek! 2023 asgari ücret zammı duyuruldu! Asgari ücrete rekor zam beklentisi!

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer’in dolar tahmini 50,60 TL olurken asgari ücret hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Dolar, altın ve daha birçok konu hakkında şaşırtan açıklamalarda bulunan Selçuk Geçer’in en son doların 50,60 TL olacağını söylemişti. Bunun üzerine Geçer asgari ücret hakkında da açıklamalarda bulundu. Milyonlarca çalışanın heyecanla beklediği 2023 asgari ücret için yapılan düzenlemelerde rakam tahmini Geçer’den geldi.

DOLAR İÇİN 50 TL TAHMİNİ VARDI

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer’in dolar tahmini 50,60 TL olurken ortalığı karıştıran açıklamalarda bulunurken 2023 asgari ücreti gündemde yer alırken tahminlerde bulundu. Selçuk geçer açıklamalarında asgari ücret için rakam da verdi. Selçuk Geçer’in asgari ücret tahmini herkesi ayağa kaldırdı.

ASGARİ ÜCRET 11 BİN TL TAHMİNİ

Türkiye’ni gündeminde olan asgari ücret için tahminler zaman zaman yapılırken bir yeni tahminde ünlü ekonomist Selçuk Geçer’den geldi. Konu ile ilgili olarak 7 bin ve 10 bin TL arasında olması beklenen asgari ücret için ekonomist Selçuk Geçer değerlendirmelerde bulundu. Geçer açıklamalarında asgari ücret için 11 bin TL tahmini yaptı.

PaYLaŞşşş