Arabası Olmayan Kalmayacak! Her Bütçeye Uygun Arabaların Satışa Çıkacağı Gün İçin Geri Sayım Başladı!

Yeni yılın yaklaşması ile beraber devlet tarafından sağlanan yardımlar ve ilana çıkacak ihaleler birbirini takip ediyor.Vatandaşa oldukça ciddi avantajlar sağlayan önemli açıklamalardan bir tanesi de araba konusunda olacak. Devletten arabalar satışa çıktı. 30.000 TL’den başlayan fiyatlar ile araç sahibi olunabilecek.

Uygun fiyatlı araba listesi resmen duyuruldu. Milli Emlak tarafından 3 yeni taşınır mal ilana koyuldu. Artan otomobil fiyatları ile zorlaşan alım imkanı, devlet tarafından çıkarılan yeni ilanlar ile mümkün kılınacak. Ucuz  fiyatı ile gerçek bir fırsat oluşturan ilanların detayları bu haberimizde yer alıyor.

Satışa Çıkacak Araçların Detayları

Devlet belirli aralıklarla elindeki araçları satışa çıkarıyor. Bu ilanlara daima yenisi ekleniyor. Cide Kaymakamlığı tarafından kullanılmış olan araçlar ihaleye çıkıyor. Milli Emlak tarafından satışa sunulan 3 adet araç, bakımları tam olarak yapılmış araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu farklı tipteki araçlar ile ilgili detay bilgiler şu şekilde paylaşılmış;

  • 1981 model RenaultR-1330  marka araç, 18 Kasım’da 15.20’de ihaleye çıkacak. Geçici teminat 6 bin TL. KDV hariçtahmini bedel 30.000 TL.
  • Toyotopet Hilux Pickup 1989 model, geçici teminat  11 bin TL. KDV hariç tahmini bedel 55 bin TL. 18 Kasım 15.40’da ihaleye çıkacak.
  • Toyota Corolla Terra, 2001 model, KDV hariç tahmini bedel 85bin TL. Geçici teminat 17bin TL. 18 Kasım 16.00’da ihaleye çıkacak.

Satışa Çıkacak Araçlar İçin Detaylar Nereden Öğrenilir?

Milli Emlak Taşınır Mal İlanı resmi internet sitesi  üzerinden belirli adımları takip ederek detaylara erişebilirsiniz. Milli Emlak resmi sitesinden detaylı bilgilere ulaşmak mümkün.  Cide Kaymakamlığı otoparkında bulunan araçlar, araba ihtiyacı olan vatandaşların satın alabilmesi için ihale usulü satışa sunuluyor.

Başvuruyu kaçırmamak oldukça önemli. Sonraki ihaleler henüz netlik kazanmış değil. Bu yüzden bu araçlar için ihaleye girmek ve fırsatı değerlendirmek vatandaşların kendi elinde bulunuyor. 3 aracın da bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılmış durumda. Araç sahibi olmak için uzun zamandır sabırsızlıkla bekleyenler için tarih yaklaşıyor.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir