Altında son dakika gelişmesi! Tam 15 gününüz kaldı acele edin! 15 gün sonra fiyatlar aniden değişecek!

Altın fiyatları artış göstermesi ile birlikte son dönemlerin en çok araştırılan konuları arasında yerini aldı. Altında sıcak gelişme yaşandı. Tam tamına 15 gününüz kaldı. Uzman isim yaptığı açıklamasında 15 gün sonra fiyatların resmen değişeceğini belirtti. Altında kritik tarih 1 Eylül olarak açıklandı. İşte detaylar..

Uzman isim İslam Memiş’in açıklamaları piyasanın her kesimi tarafından yakından takip ediliyor. Memiş, yaptığı açıklamasında piyasadaki son durumu değerlendirdi. Altın ve dolar için kritik değerlendirmeler yapan Memiş’in açıklamaları haberimize eklendi.

HAREKETLİLİK DEVAM EDİYOR

Ons altında ve döviz kurlarında meydana gelen hareketlilik şu anda bütün altın fiyatlarına yansımış durumda. Piyasalardan gelen son habere göre gram altın 1.024 TL’den işlem görüyor. Ons altın ise 1.777 dolardan işlem görüyor. Bunun üzerine uzman isimler açıklamalarını peş peşe sıraladı.

TREN KALKMAK ÜZERE

Merkez bankaları tarafından baskılanan altının patlamak üzere olduğu açıklandı. Fakat altına ilişkin her kesimden farklı bir görüş mevcut. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş de gram altın için önemli açıklamalarda bulunarak trenin kalkmak üzere olduğunu belirtti.

Gram altın bugün ekranlarda 1024 liradan işlem görüyor. Serbest piyasada ise 1035 lira. Ons altın ise 1775 dolar. Gözler ise bugünkü FED tutanaklarında, yarın da Merkez Bankası faiz kararını açıklayacak.

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altınla ilgili son sözünü söyledi. Kesin tarih de veren Memiş, içinde bulunduğumuz ayın son alım fırsatlarını vereceğini belirtti.

AĞUSTOS AYININ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Altın için ağustos ayında yaşanacak geri çekilmelerin son bir şans olabileceğini ifade eden İslam Memiş, şu ifadeleri kullandı:

“Bundan sonraki süreçlerde altın, gümüş ve kripto paralarda yukarı yönlü yükselişler göreceğiz. Çünkü Fed’in Eylül’de 50 baz puanlık faiz artırımına gitmesi ve güvercin tondaki açıklamaları uzun süredir baskılanan altın ve gümüşü pozitif yönde etkileyebilir. 1.786 dolar seviyesindeki ons altın fiyatı ve 20,53 seviyesinde olan gümüş ons fiyatı bence kademeli alım fırsatı sunmaktadır”

1 EYLÜL İTİBARIYLA DEĞİŞECEK

“Dolar kuru yüksek olduğundan gram altın 1.030-1.040 aralığında dalgalanmaya devam ediyor. Ağustos ayının sonuna kadar gram altını 1.012 lira ile 1.050 lira aralığında takip etmeye devam edeceğim. Altında ve gümüşte hem gram hem de ons bazında hızlı yükselişler bekliyorum. 1 Eylül itibari ile yükseliş altın ve gümüş tarafında bekliyorum”

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir