Altın Uzmanı islam memişten kritik uyarı! ‘Altını satmalı mı, yoksa beklemeli mi? İslam Memiş tarih verdi!

Son zamanlarda dünya genelinde yaşananlardan dolayı altın fiyatlarında belirsizlik kendisini göstermeye devam ediyor. Bu durum karşısında kafası karışan yatırımcılar ‘Altını satmalı mı, yoksa beklemeli mi?’ sorusunun yanıtını merak ediyor.

Yatırımcılar tarafından en güvenli liman olarak görülen altın ike nson zamanlarda yatırımcılar dolara da yatırım yapmaya başladı. ABD 10 yıllık tahvil getirilerinde yaşanan artışların kıymetli metaller üzerinde baskı kurmaya başlaması altın aolan talebin azalmasına neden oldu.  Commonwealth Bank of Australia Emtia Analisti Vivek Dhar altın fiyatlarının düşünebilen ileride 1800 dolar altında kalmaya devam etmesinin mümkün olabileceğine değindi.

ONS ALTIN DEĞER KAYBEDİYOR…

Küresel piyasalarda son iki gündür ciddi anlamda bir bersizlik yaşanıyor. Dolar endeksi 106 düzeyinin üzerine çıktı. Dolar karşısında diğer para birimleri ve yatırım araçları büyük değer kaybetmeye başladı. Ons altın ve ons gümüşte büyk değer kayıpları meydana geldi.

Yastık altında altını olanlar acil bakın! Bugün altın fiyatları ne kadar oldu? Son dakika altın fiyatları 13 Temmuz 2022

Piyasa Kahini İslam Memiş dolar almak isteyenler için en doğru tarihi açıkladı! Yatırımcılar dikkat

Bu gece iyi uyuyun, yarın dolar ve altında bomba şeyler olacak

Altında sürpriz yükseliş! Gözler yine analistlere çevrildi

ALTINI SATMALI MI, YOKSA ALMALI MI?

İslam Memiş altın yatırımcılarının en çok merak ettiği Altını satmalı mı, yoksa beklemeli mi? sorusunun yanıtladı ve tarih verdi.

İslam Memiş, “Son 6 aydır resesyon beklemiyoruz diyenler, geçici enflasyon diyerek piyasayı oyalayanlardı. Bugün resesyon fiyatlamasının başladığını gördük. Eylül, ekimdeki büyük tufanın ayak sesleri bunlar. Küresel piyasalarda enflasyonla mücadele basit değildir. Siz bundan ileri süreçlerde duygularınızla değil, aklınızla hareket etmek mecburiyetinde olan ufak yatırımcılarsınız. Çünkü sizin birikimleriniz, perde gerisinde bir çekirdek parası. Onlarla siz aynı kaderi paylaşmıyorsunuz.

Altın fiyatları düştü haberleri var. Altının ons, gümüşün ons fiyatından bahsediyorlar. Bankadan gram altın aldığınızda 994 lira olduğunu, Kapalıçarşı’da 994 lira olduğunu göreceksiniz. Gümüşün gram fiyatı bankalarda, Kapalıçarşı’da 11.13 seviyesinde. Tuzağa düşmeyin, varlıklarınıza sahip çıkın. Duygularınızla hareket etmeyin.

Bütün dünyada şu anda 40 senenin zirvesinde enflasyon varken, alım kuvveti azalmışken, tüm insanlar fakirleşmişken, siz küresel piyasalarda, altının, gümüşün, başka para birimlerinin değer kaybedeceğini ve bunda manipülasyon olmadığını düşünüyor musunuz?”

PaYLaŞşşş