Zam sonrasında emekliye bir büyük müjde daha! Emeklilere bayram ikramiyesine 1.000 TL veriliyor: Hesaplara yatırılıyor!

Emeklilere bilindiği gibi 4 Temmuz ile 8 Temmuz arasında Kurban Bayramı ikramiyesi ödemesi yapıldı. Bu noktada emeklilerin maaş hesabına 1.100 TL ikramiye ödemesi yapıldı. Bununla beraber Denizbank tarafından emekliler için bir kampanya başlatıldı ve katılanlara 1.000 TL verileceği ifade edildi. 31 Aralık’a kadar devam edecek olan kampanyaya bu ay başvuran emekli bayram ikramiyesine ek 1.000 TL daha ödeme almış olacak. Maaşını Denizbank’a taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 1.000 TL verileceği ifade edildi.

EMEKLİLERE 1.000 TL VERİLİYOR

Banka tarafından yapılan duyuruda “Emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.” ifadelerine yer verildi. Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır. Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL, Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL, 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL 1 otomatik ödeme talimatına ek 750 TL promosyon ödemesi yapılacağı aktarıldı.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu kampanyaya başvurular hakkında bir de açıklama yapıldı. Bu açıklamada “Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,750 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek ve 1 otomatik fatura talimatı vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın diğer ayrıntıları ise şöyle oldu:

Kampanya 15.12.2021-31.12.2022 arası emekli maaşını Denizbank’a devir etmiş emekli maaş müşterileri için geçerlidir.
Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Fatura talimatının 3 yıl taahhüt süresinde iptal edilmesi veya 3 ay üstü üste otomatik ödenmemesi durumda kıstalyevme hesabı yapılarak kalan süre promosyon ceza tutarı hesabınıza borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

PROMOSYON ÖDEME DETAYLARI

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.