13 milyon emekliyi ilgilendiriyor Bugün son gün! Başvuru yapan 3 iş günü içerisinde 7.500 TL’yi anında cebine koyacak!

Ülkemizde yaşayan yaklaşık 13 milyon emekliyi yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Bugün artık sona erecek. Başvuru yapmayan emeklilere kötü haber geldi. Garanti Bankası, bugün gün sonuna kadar başvuru yapan ve maaşını taşıyan emeklilere 10 bin TL’ye varan promosyon ödemesi yapacak.

Garanti Bankası, emeklileri sevindiren kampanyasını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Ancak bugün promosyon ödemesi için son gün. Gün sonuna kadar maaşını Garanti Bankası’na taşıyan emekliler ödemelerini alabilecek.

Gelen bilgiye göre maaşını Garanti Bankası’na taşıyan emekliler maaş miktarına göre ödemelerini alabilecek. Ödemeler ise 3 iş günü içerisinde hesaplara yatırılacak.

GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI DETAYLARI;

1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4.850 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 6.000 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 7.250 TL nakit promosyon ödemesi yapacaktır.

Promosyon ödemesinden, 1 Ağustos- 30 Eylül 2022 tarihleri arasında , gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır.

Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır.

Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE PROMOSYON ÖDEMESİ GERÇEKLEŞİYOR

Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, en geç bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.

Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi veya herhangi bir sebeple gelir/aylığının farklı kuruma taşınması durumunda; veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm* usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir