Zonguldak TOKİ kura çekimi canlı izle! Zonguldak TOKİ sosyal konut kura sonuçları ne zaman, saat kaçta?

Zonguldak TOKİ kura çekimi canlı izle! Zonguldak TOKİ sosyal konut kura sonuçları ne zaman, saat kaçta? – Son Dakika Flaş Haberler

Zonguldak TOKİ kura çekimi canlı izle! Zonguldak TOKİ sosyal konut kura sonuçları ne zaman, saat kaçta?

TOKİ sosyal konut projelerine yoğun ilgi gösterilmesinin ardından 8 milyon kişinin başvuru gerçekleştirdiği açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde bazı illerde ise temel atma törenleri gerçekleştirildi. Kura aşaması ise bazı iller için tamamlandı. Kuralarda sıradaki il ise Karaman olacak.

ZONGULDAK TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Zonguldak TOKİ sosyal konut projesi için kura çekimi tarihi 4-5 Aralık 2022 pazar ve pazartesi günü olarak duyuruldu.  Zonguldak kuraları TOKİ’nin Youtube kanalından saat 10.00’dan sonra canlı izlenebilecek.

ZONGULDAK TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA

Kura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler.

TOKİ KURA SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

“Başvuru dönemi içinde” başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

TOKİ, 28 ilde 325 iş yerini açık artırma ile satacak

TOKİ, 28 ilde 325 iş yerini açık artırma ile satacak


PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir