Ünlü oyuncuların 4 yıllık ilişkileri tek gecede bitti! Evlenmeleri beklenirken ayrıldılar

Ünlü oyuncular Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan’ın 4 senelik ilişkisi ikilinin aldığı ani bir kararla son buldu. Milyonlarca takipçinin hayranlıkla izlediği ikilinin evlenmeleri beklenirken aldıkları ayrılık kararı ise hayranları adeta perişan etti.

Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan oyunculuk kariyerlerindeki başarılı adımları kadar 4 yıldır gözlerden uzak yaşadıkları ilişkileriyle de gündemdeydi. İkili 2019 yılında beraber rol aldıkları Aşk Ağlatır dizisinde tanışarak bir ilişkiye başlamıştı. Sosyal medyadan yaptıkları tatil paylaşımları ve günlük hayatlarını takipçilerine sunan çifte adeta nazar değdi. Sosyal medyada herkes tarafından örnek ilişki olarak gösterilen ilişki geçtiğimiz haftada ikilinin aldığı ortak karar ile son buldu. 

AYNI EVDE YAŞIYORLARDI

Son Yaz dizisiyle adından söz ettiren Sancaktutan, yeni rol aldığı projenin beklenenin altında kalması ve ani final yapması sonrası kötü günler geçirdiği bilinmekteydi. Aynı evde yaşayan ünlü çiftten evlilik haberi beklenirken ayrılık haberinin gelmesi ise magazin dünyasını şoke etti. Aktaş ile Sancakturan ilişkilerini dostça noktalama kararı aldı.

1232q1.jpg

PaYLaŞşşş