Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk evlendi!

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, uzun süredir birlikte olduğu modacı sevgilisi Zeynep Mayruk’a 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenme teklifinde bulunmuştu.

Sarıtaş ile Mayruk, ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle şubat ayında nişanlanmıştı. Mutluluğu yüzlerinden okunan ünlü çift, nişan töreninde çekilen kareleri sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

Zeynep Mayruk, transparan detayları olan beyaz takım giymeyi tercih ederken Tolga Sarıtaş ise düz siyah bir takım elbise giymişti.

ÇEŞME’DE EVLENDİLER

Ünlü çift, dün akşam Çeşme’de dünyaevine girdi. Yaklaşık beş yıldır birliktelik yaşayan ikiliyi aileleri ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Zeynep Mayruk, dantel detaylı straplez model bir gelinlik tercih etti. Sarıtaş ise beyaz bir smokin giydi.

Mayruk, sosyal medya hesabında “Sen ve ben. 27.06.2024” notuyla düğünden bir kare paylaştı.

ÜNLÜ İSİMLER DÜĞÜNE AKIN ETTİ

Sarıtaş’ın şahitliğini Ömer Durak, Genco Ozak ve Sedat Demirtopuz üstlenirken; Zeynep Mayruk’un şahitliğini ise Selin Sarper, Begüm Ertuğrul, Berçin Mayruk yaptı.

Çiftin düğününe Engin Akyürek, Alina Boz, Umut Evirgen, Melis Birkan, Aras Aydın, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Sarp Akkaya, Sinem Akkaya, Özgür Çevik ve Hatice Kartoğlu gibi birçok ünlü isim katıldı.

Tolga Sarıtaş-Zeynep Mayruk çifti: Bütün derdimiz eğlence!
Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk’un Çeşme tatili
PaYLaŞşşş