SSK veya Bağ-Kur herkesi kapsıyor! Müjde Milyonlarca emekliye Tam 50 bin lira verilecek!

Emekliye bu ay sonuna kadar borçlarını kapatması için borç transferi kredisi verilecek! Son şans açıklandı. Emekli maaş alan vatandaşların bankalar üzerinden borç kapatma kredisi kullanabilmeleri için yapılacak olan yeni kampanyada, kamu bankaları ile birlikte özel bankalar üzerinden 50 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası başta olmak üzere özel bankalardan da Garanti Bankası, bu kampanyalara öncülük yapıyor ve düşük faiz oranları ile birlikte emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara ihtiyaç kredisiyle birlikte borç kapatma kredisi veriyor.

ZİRAAT BANKASI

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek işlemlerini yapabilir ve kredi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, borç kapatma kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedirler.

En yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere Ziraat Bankası, hızlı bir şekilde kredi vererek, 50 bin TL’ye kadar tüm banka borçlarını kapatmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte hızlı bir şekilde işlem yapacak ve onaylanan bu kredilerini aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak da kullanacaksınız. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında özellikle kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaşlarına bu bankalar üzerinden alması istenmektedir.

Ziraat Bankası haricinde kredi kullanabileceğiniz, VakıfBank Halkbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden de emekli maaşı alan vatandaşlar, bu ay sonuna kadar borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, kendi maaş almış oldukları bankaya giderek işlem yapabilir.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir