Son dakika… AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CNN TÜRK’te

Seçimlere artık sayılı günler kaldı. Siyasetin sıcak başlıklarını bu bölümde ekranlarınıza taşıyacağız… AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CNN TÜRK Ankara temsilcisi Dicle Canova’nın konuğu.

Son dakika... AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CNN TÜRKte

Bülent Turan’ın açıklamaları şöyle;

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SAĞLIK DURUMU

Cumhurbaşkanımızın sağlığı yerinde. Mide üşütmesine bağlı bir rahatsızlık oldu. Bugün programlara katılabilirdi, istirahati uygun görüldü. Çok yoğun bir programı var kendisinin. Bu kadar yoğun çalışmasının yanında tüm ekibinin daha çok çalışması, meseleyi ciddiye alması önemli. Erdoğan’dan daha çok çalışma zorunluluğumuz var. Hiçbirimiz Erdoğan’dan daha az çalışma lüksümüz yok. 

Siyasette polemikler olacaktır. İnsani durumlar önemli. Kılıçdaroğlu’nun geçmiş olsun mesajı kıymetlidir. 85 milyonun kardeşliği esastır. El sıkma seremonisi de yok. Keşke tüm liderler el sıkışsalar. 

3 dönem iddiası önemli bir iddiaydı. Bunu yapmak çok kıymetliydi. Keşke her parti uygulasa. Yüzde 65 büyük bir oran. Yenilenmenin farkındayız. 3 dönemden sonra yerine kim koyduğunuz daha kıymetli. Cumhurbaşkanımız ‘hata yaptığımız yerler oldu’ dedi mi, dedi. Bu liste bizim listemiz artık. Konu kapandı. Yazlıktaki komşusunu aday yapmak isteyenler oldu. Bu liste bizimdir, Erdoğan’ın ekibidir.

PaYLaŞşşş