‘Seçmenin sözüne saygı duyuyoruz’

BEYZA COŞKUN/ANKARA-Akşener’in ziyareti sırasında bir esnaf “Mansur Yavaş’ı cumhurbaşkanı, sizi de başbakan olarak görmek istiyoruz” deyince, İYİ Parti lideri “Seçmen velinimetimizdir. Söylediği söze saygı duyuyoruz” karşılığını verdi.

Akşener, meyve-sebze halinden çıktıktan sonra esnaf ve basın mensuplarıyla birlikte kahvaltı yaptı.Daha sonra balık haline geçen Akşener’e burada da balık ikram edildi. Akşener’in bir sonraki durağı da Başkent İlçeler Terminali oldu. Akşener, Ankara içi uzun yol yapan şoförlerin sıkıntılarını dinledi.

KILIÇDAROĞLU, AKŞENER’İ ZİYARET ETTİ

Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, pazar günü CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşecek 6’lı masanın 2’nci tur ilk toplantısı öncesi ziyaretlerini sürdürdü.

GÖRÜŞME1,5 SAAT SÜRDÜ

Kılıçdaroğlu, bu kapsamda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i genel merkezde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’na, CHP Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek eşlik etti. Kılıçdaroğlu’nu, İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Koray Aydın ile İYİ Parti Kurumsal İlişkiler Başkanı Mustafa Cihan Paçacı karşıladı. Kılıçdaroğlu ve Akşener’in görüşmesi, basına kapalı yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Akşener, toplantı sonrası Kılıçdaroğlu’nu genel merkez kapısından uğurladı. Görüşmenin içeriğine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir