Seçil Çiftçi kimdir, kaç yaşında, nereli? Seçil Çiftçi cinayet olayı nedir?

Seçil Çiftçi kimdir, kaç yaşında, nereli? Seçil Çiftçi cinayet olayı nedir?

Şarkıcı ve model Seçil Çiftçi hakkında ortaya atılan iddialar kan dondurdu. Eski sevgili cinayetindeki detaylar çok geçmeden ortaya çıktı.

SEÇİL ÇİFTÇİ CİNAYET İDDİASI SONRASINDA GÖZALTINA ALINDI

Model ve şarkıcı olan Seçil Çiftçi, barışmak için defalarca kapısını çalan eski sevgilisi Semih Sevgi’yi öldürdü. İstanbul’da ormanlık alanda bulunan erkek cesedi ile ilgili polis ve jandarma ekipleri inceleme başlattı. Semih Sevgi’nin son telefon trafik kayıtları ve Plaka Tanıma Sistemi üzerinden yapılan araştırmaların ardından 4 ayrı adreste eş zamanlı araştırma yapıldı. Seçil Çiftçi’nin sosyal medya üzerinden eski sevgilisi Semih Sevgi’yi tehdit ettiği bulgularını elde eden ve kaldığı evde uyuşturucu bulan ekipler Seçil Çiftçi’yi gözaltına aldı. Defalarca barışmak için evine gelen Semih Sevgi’yi reddeden Seçil Çiftçi’nin son kez eve geldiği sırada Seçil Çiftçi bu kez onu eve aldı. Kısa süren konuşma tartışmaya döndü. Seçil Çiftçi, sandalyenin kırık demir bacağı ile Semih Sevgi’ye defalarca vurdu. Olay yerinde hayatını kaybeden Semih Sevgi’yi babasının yardımı ile ormanlık alana gömen Seçil Çiftçi suçunu itiraf etti.

SEÇİL ÇİFTÇİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Model ve şarkıcı olan Seçil Çiftçi geçtiğimiz yıl “yaktın yüreğimi” isimli teklisini müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. “Bir Daha Sevmeyeceğiz”, “Geceler Yarim Oldu” ve “Bilemezsin Sen” gibi parçalara imza atan Çiftçi 29 Haziran 1998’de dünyaya geldi. Tokat doğumlu olan Çiftçi bir dönem modellik yapmış ardından müzik sektörüne yönelmişti.

Cesedi ormanlık alanda bulunmuştu: Cinayette kan donduran detaylar

PaYLaŞşşş