Resmi Gazetede Yayınlandı! SSK BAĞ-KUR Emeklilerine müjde! Emekliye En Düşük 3000 TL Ödenecek!

Emekli vatandaşlara en az 3 bin lira ödeme yapacak bankaların listesi resmen açıklandı. Özellikle kamu bankaları aracılığıyla emekli maaşı alan vatandaşlar, devlet destekli ihtiyaç kredilerine katılabilecek ve bu bankalar aracılığıyla diledikleri zaman kredi kullanabilecekler. Bu ödemelerden yararlanmak isteyen emeklilerin en az 3.000 lira alacakları, banka kredi geçmişinin olması, problemlerinin olmaması ve banka kredi notunun uygun olması gerekiyor.

Emekli vatandaşlar, krediyi kullanmak için 3000 Türk Lirası kredi almak için Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank kamu bankaları aracılığıyla ticaret yapabilirler. 3 gün içerisinde yeni ihtiyaç kredisi ile işlem yapmak isteyen vatandaşlar peşinatta 90 gün gecikme ile işlemi hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor. 50.000TL’ye kadar kullanacağınız tüm krediler için banka 36 ay vade ve düşük faiz oranları ile hizmet vermektedir.

Başvuru! 

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olmaları durumunda banka şubelerine giderek, sadece kimlikleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirebilir ve nakit kredi için başvuruda bulunabilir. 

Ziraat Bankası

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte gidebilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden Emekli maaş alan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsa, internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama üzerinden başvuru yapabiliyor. 

Vakıfbank

3000 TL ile 50 bin TL arasında 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlayacak olan vatandaşlar, Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde TL nakit kredi kullanabiliyor. 50.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, 100.000 TL’ye kadar kullanacakları kredilerde 24 ay vadeli 100.000 TL üzerindeki kredilerde ise 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlar, şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeleri mobil uygulamaları üzerinden de yapabiliyor. 

Halkbank

Emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden alıyorsanız, maaş müşterisi olmanız durumunda sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapılarak kredi imkanı sunulmaktadır. Halkbank, emekli maaş hesabı üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar, Halkbank şubelerine giderek veya bankanın internet bankacılığını kullanarak teklif kredisi olarak 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi kullanabilir. 

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.