PTT’den büyük müjde! Acil nakit ihtiyacı olana 36 Ay vadeli 80.000 TL kredi kefilsiz şartsız verilecek! Hemen başvurun!

Nakit ihtiyacı bulunan emekliler için kefilsiz şartsız kredi imkanı sunuluyor. PTT düşük faiz oranlı kredi kampanyasını açıkladı. Yüzde 2,69’dan başlayan faiz oranları ile 36 ay vade seçenekleri bulunuyor. İşte PTT düşük faizli kredi kampanyası…

Nakit ihtiyacı bulunan birçok kişi bankalardan yardım almaktadır. PTT emeklilere düşük faizli kredi imkanı sunuyor. 80 bin TL’ye varan kredi imkanı ile yüzde 2.69’dan başlayan faiz oranları dikkat çekiyor. İşte PTT düşük faizli kredi kampanyası…

DÜŞÜK FAİZ SEÇENEKLERİ BULUNUYOR

PTT Aktif Bank işbirliği ile emeklilerin yardımına koşuyor. Yüzde 2.69 faiz oranı ile 80 bin TL’ye varan kredi imkanı sağlanıyor. Kefilsiz ve şartsız olarak emeklilere tanınan bu imkandan yararlanmak için vatandaşların emekli maaşını PTT’den alması gerekiyor.
Başvuruda bulunacak olan emekliler kendilerine verilen formu eksiksiz bir şekilde doldurarak kredi fırsatından yararlanabilir. Emekli kredisi alan kişiler PTT iş yerlerinden başvuru yapabilmektedir.

Türkiye’nin her yerinde bulunan PTT şubelerine giderek düşük faizli kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. 50.000 TL kredi alan bir kişi yüzde 2.69’luk faiz oranı ile 3 ay vade seçeneğine seçmesi durumunda 17.754 TL ödemesi gerekiyor. Kredi tahsis ücreti ise 262.50 TL olarak görülmektedir.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir