PTT, 4A, 4B ve 4C’li tüm emekliler için müjdeli bir haberle geliyor! PTT’den Emeklilere Büyük Kredi Destek Müjdesi!

PTT, 4A, 4B ve 4C’li tüm emekliler için müjdeli bir haberle geliyor. Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlara özel bir kredi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya, ihtiyaçlar doğrultusunda 80.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.

Başvuru işlemleri oldukça basit. Emekli maaşını PTT aracılığıyla alan her vatandaş, bu kredi kampanyasından kolaylıkla yararlanabilir. Başvuru süreci de son derece basit. İki farklı yöntemle başvurular yapılabilir.

İlk yöntem, cep telefonu üzerinden SMS yoluyla başvurudur. Cep telefonunuzdan “PTT T.C. Kimlik Numarası” şeklinde bir SMS göndererek 3050 numarasına iletebilirsiniz. Bu basit işlemle başvurunuzu yapmış olursunuz. İkinci yöntem ise en yakın PTT şubesine giderek başvurunuzu şube görevlilerine iletmektir. Gidilen şubede size gereken bilgiler sunulacak ve başvurunuz hemen değerlendirmeye alınacaktır.

PTT, Aktif Bank işbirliğiyle bu avantajlı kredi fırsatını sunmaktadır. Emeklilere hızlı ve kolay nakit ihtiyacı karşılama olanağı sunan bu kampanyayı kaçırmamanız önemlidir. PTT üzerinden emekli maaşı alan ve SMS yoluyla başvuru yapanlar, onay alırlarsa aynı gün içinde kredi kullanma hakkına sahip olurlar. Ayrıca, 80.000 TL’ye kadar nakit kredi işlemleri için PTT şubelerini ziyaret ederek de başvurularını gerçekleştirebilirler.

PTT, vatandaşlara maddi anlamda birçok avantaj sunan kurumlar arasında yer alır. PTT, şimdi de Aktif Bank işbirliğiyle emekli maaşı alan vatandaşlara 80.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sağlıyor. Bu krediden yararlanmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken bir SMS göndermek veya en yakın PTT şubesini ziyaret etmek.

PaYLaŞşşş