Orhan Gülsen'in Projeleri Umut Vaat Ediyor

Orhan Gülsen’in Projeleri Umut Vaat Ediyor

Marmaraereğlisi’nde Çiftçilikte Yeni Bir Dönem: Orhan Gülsen’in Projeleri Umut Vaat Ediyor

 

Marmaraereğlisi – Türkiye İşçi Partisi’nin (TİP) belediye meclis üyesi adayı Orhan Gülsen, bölgedeki çiftçilerin karşılaştığı zorluklara çözüm bulmak için yeni projelerini duyurdu. Artan girdi maliyetleri ve azalan tarım arazileri nedeniyle zor günler geçiren çiftçiler, Gülsen’in önerileriyle yeni bir umut ışığı gördü.

 

Gülsen, “Çiftçilerimizin üretimden vazgeçmemesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Tarım bizim geçmişimiz kadar geleceğimiz de. Bu toprakları yeniden canlandırmak ve çiftçilerimizin yüzünü güldürmek için çalışacağız.” dedi.

Türkiye genelinde tarım alanlarının azalması ve çiftçilerin üretimden uzaklaşması sorununa karşı Gülsen, yerel yönetimlerle iş birliği yaparak, çiftçilere destek olacak yeni politikalar geliştirmeyi hedefliyor. Bu politikalar arasında, girdi maliyetlerini düşürmek, tarım arazilerini korumak ve çiftçilere teknik destek sağlamak gibi önlemler bulunuyor.

 

Gülsen’in projeleri, çiftçiler tarafından memnuniyetle karşılandı. Yerel çiftçi Ahmet Kılıç, “Orhan Bey’in projeleri sayesinde maliyetlerimizi düşürebileceğiz ve ürünlerimizi daha iyi fiyatlara satabileceğiz. Artık geleceğe daha umutla bakıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Türkiye İşçi Partisi’nin çiftçilere yönelik bu girişimleri, Marmaraereğlisi’nde tarımın yeniden canlanmasına ve çiftçilerin yaşam standartlarının yükselmesine katkı sağlayacak gibi görünüyor.

 

 

 

PaYLaŞşşş