Onur Büyüktopçu, O Programındaki Kovulma Nedenini Açıkladı! Ayak Kaydırma İddialarını ve Kovulma Detaylarını Paylaştı

Türkiye’nin tanınmış sunucu ve oyuncularından Onur Büyüktopçu, son zamanlarda gündemde olan ‘Gelinim Mutfakta’ programından kovulma nedenini açıkladı. Büyüktopçu, kovulma sürecini ve nedenlerini “Ayak kaydırma muhabbetleri falan oldu” şeklinde anlattı.

‘Kiralık Aşk’ dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan ve daha sonra ‘Yemekteyiz’, ‘Damat Bayıldı’ ve ‘Çarkıfelek’ gibi popüler programları sunan Onur Büyüktopçu, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un sahibi olduğu YouTube kanalı ‘Bize Kaldı’ya konuk oldu. Bu röportaj sırasında, ‘Gelinim Mutfakta’ programından ayrılma kararı ve kovulma nedenlerine dair açıklamalarda bulundu.

Büyüktopçu, programdan kovulma kararını şu sözlerle dile getirdi: “Ben kovuldum ve gerçekten anlam veremediğim bir şekilde oldu. İşin aslı, ‘Seyircimle vedalaşsaydım’ dedim. Ayak kaydırma muhabbetleri falan oldu.”

Ayrıca, Onur Büyüktopçu, ‘Kısmetse Olur’ adlı başka bir televizyon programının sunuculuğu teklifini kabul etmediğini belirtti. Bu programdan ayrılma kararının ardındaki nedenleri ve yaşadığı deneyimleri de röportajda paylaştı.

PaYLaŞşşş