ÖGG sonuçları 2022 sorgulama ekranı EGM: Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı?

ÖGG sonuçları 2022 sorgulama ekranı EGM: Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı?

Özel Güvenlik 100. Temel Eğitim ve 76. Yenileme Eğitimi Sınavı geçtiğimiz 31 Ekim 2022 tarihinde düzenlendi. Sınavın ardından gözler Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. Adayların gündeminde olan ÖGG sonuç açıklama tarihi önceden duyuruldu. Özel Güvenlik 100. Temel Eğitim ve 76. Yenileme Eğitimi Sınavı soruları ve cevap anahtarı kitapçıkları https://www.egm.gov.tr/ozelguvenlik üzerinden yayınlandı. 

ÖGG SONUÇLARI 2022 AÇIKLANDI MI?

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, ÖGG sonuçlarını 18 Kasım tarihinde ilan edileceği duyuruldu. Adayların yazılı sınav sonucuna itiraz etme ve itiraz ücretini yatıracağı tarih 21-23 Kasım 2022 olacak. Sınav sonuçları https://www.egm.gov.tr/ internet adresinden sorgulanabilecek. Yapılan sınavla ilgili sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının www.egm.gov.tr/ozelguvenlik web sitesinde ilan edilecektir. Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına dilekçe vb. şekilde yapılan müracaatlar ile ozelguvenlik@egm.gov.tr adresine yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu durum sınav salonlarında gözetmenler tarafından adaylara duyurulacaktır.

ÖGG SINAV SONUCU SORGULAMA EKRANI

ÖGG SINAVI SORULARI VE CEVAP ANAHTARI

Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı personel alımı kadro dağılımı ve başvuru detayları!

PaYLaŞşşş