Milyonlarca emekliye kötü haber! 3 bankada deprem Anlaşmalar iptal ediliyor! Promosyonlar 22 bin TL oldu

3 bankadan şok etkisi yaratacak açıklamalar peş peşe geldi. Emekli maaş promosyonu kapsamında bankalar birbirine girdi. Kızgın rekabet her geçen gün daha fazla kızışıyor. Anlaşmalar teker, teker iptal ediliyor. Promosyonlar 22 bin TL kapsamında kişilere sunulmuş olacak. Anlaşmaların iptal edilmesiyle beraber promosyon oranlarının artmasıyla beraber 22 bin TL tutarının aşması kişileri aştıran durumlar arasında bulunuyor.

Böylece emekliler promosyon noktasında önemli bir kazanıma sahip olabiliyorlar. Bu aşamada emeklikleri kendilerine özgü bu avantajlı fırsatlardan yararlanmaları için güncen kampanyaları yakından takip etmeleri de her zaman öneriliyor. Bu sayede önemli bir miktarda nakit desteği de elde edilebiliyor!

ING Bankası

Hollanda merkezli batı Avrupa’nın en güçlü bankaları arasında bulunan ING bankası sunmuş olduğu hizmetlerle sizlere geniş kapsamlı bir hizmet olanağı sunmayı başarıyor. Sunmuş olduğu hizmetlerle her daim sizlere avantajlı bir hizmet olanağını sağlamayı vadediyor. ING bankası her açıdan 22 bin TL tutarında bir hizmet olanağını sizlere sunmayı başarıyor. ING bankasının sunmuş olduğu hizmet imkanlarının gelecek günlerde standartlar dahilinde imkanlar dahilinde sunulması planlanıyor.

Akbank Harekete Geçti

Akbank ailesi sunmuş olduğu imkanlarla geniş standartlarda bir hizmet olanağını sizlere sunuyor. Akbank son günlerde promosyon tekliflerinde bir ilke imza atarak %100 oranında promosyon tekliflerini yükseltme kararı aldı. Akbank ailesinin sunmuş olduğu imkan olanakları dahilinde sunulması planlanan en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. Akbank ailesinin sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmet olanakları her geçen gün kişileri cezbeden olanaklar dahilinde gerçekleşiyor.

Vakıfbank Ailesi İmkanları

Vakıfbank ailesi her açıdan sizlere sınırsız bir hizmet olanağı sunarak her açıdan en iyiyi sizlere sağlamayı başarıyor. Vakıfbank promosyon faiz oranlarını artırarak kişilere %75 oranında artırma yaparak yüksek düzeyden promosyon imkanı sunma kararı aldı. Bankanın sunmuş olduğu imkanlardan faydalanmak her açıdan sizlere en iyiyi sağlamayı vadediyor. Vakıfbank ailesinin geniş kapsamlı imkanlar dahilinde sunuluyor. 20 bin TL promosyon oranı teklifiyle geniş olanaklarda kişilere en iyi fırsatlar sunuluyor.
 

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir