Hem İŞKUR hem de Resmi Gazete yayımlandı! Kamu hastanesine personel alımı başladı: Yüksek maaş verilecek!

Hem İŞKUR hem de Resmi Gazete üzerinden kamu personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. Gelen bir son dakika haberine göre lise, önlisans ve lisans mezunlarının dikkatine! Kamu hastanesine personel alımı başladı: Yüksek maaş verilecek. Alımların şu an için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine yapılacağı belirtildi. Detaylar haberimizde

Kamu kurumu bünyesine güvenlik görevlisi, destek personeli ve hemşire pozisyonlarına toplam da 44 kişi alınacak. Başvurular bugün başlamış olup 15 gün boyunca devam edecek.

RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

Üniversite ve üniversite hastane personel alım ilanları genel olarak Resmi Gazete’de yayımlanıyor. Bugün yayımlanan son ilana göre Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 44 personel alınacağı belirtildi.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Adaylar Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine yapılacak sözleşmeli personel alım ilanına 2 – 9 Eylül 2022 tarihleri arasında “ilan.mcbu.edu.tr” adresi üzerinden online olarak yapabilecekler.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Online Başvuru Bilgileri (“ilan.mcbu.edu.tr” web sayfasındaki istenen online başvuru bilgileri (başvurulan nitelik kodu, TC Kimlik No, ad, soyad, telefon no ve KPSS puanı) eksiksiz doldurulacaktır.

Sözleşmeli İş Talep Başvuru Formu (Online başvuru sayfasından ulaşılabilecek başvuru formu bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir.)

Mezuniyet Belgesi (başvurulan nitelik kodu için ilan şartlarında aranan mezuniyet belgesinin barkotlu e-devlet çıktısı veya ilgili alandaki diplomanın bir sureti ilgili alana yüklenecektir.)

KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesinin internet çıktısı. (Kontrol kodu olan KPSS sonuç belgesi online başvuru sistemindeki ilgili alana yüklenecektir.)

İstenen Diğer Belgeler (Yukarıda sayılanlar dışında, başvurulan unvan için aranılan niteliklerde veya özel şartlarda istenen diğer belgeler bu alana yüklenecektir.

12qkjuu.jpg

PaYLaŞşşş