Emir Can İğrek’ten ‘Ali Cabbar’ açıklaması! ‘Çok benzettiysem kaldırılabilir’

Emir Can İğrek, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Ünlü şarkıçı, “Harbiye atmosferi başka bir atmosfer. Bugün dinleyenlerimiz için bir bayram günü gibi. Sabah erken saatlerden beri buralarda bekleyen, pankartlar dövizler hazırlayan dinleyicilerime teşekkür ederim” sözleriyle başladığı konseri alkışlar eşliğinde bitirdi.

“ÇOK GÜZEL BİR HAYAT YAŞIYORUM”

Yılın en çok konser veren isimlerinden olan İğrek, “Şu an çok güzel gidiyor her şey. Çok güzel hissediyorum ve çok güzel bir hayat yaşıyorum. Müzik anlamında harika gidiyor. İnşallah böyle de güzel devam eder” açıklamasını yaptı.

‘Ali Cabbar’ tartışması! ‘Sadece 3-4 saniyesi benziyor’

“ÇALINTI OLDUĞUNA DAİR KANIT YOK”

Emircan İğrek, 2023 yılına damga vuran Ali Cabbar parçası hakkında, “Bu tarz topluma geçen işlerde böyle şeyler yaşanıyor. Mahkeme süreci hiç olmadı. Çalıntı olduğuna dair ne bir kanıt var ne de bir iddia. Şarkı toplumda çok beğenildiğinde haber değeri oluyor. Bence birçok şarkı, birçok şarkıya da benziyor. Bir film müziğinin başıymış. Onu da bilmiyordum. Yaptığım her şarkının bazı şarkılara benzeyeceğine biliyorum. Çünkü Türkçe müzik yapıyorsanız, yapabileceğiniz şeyler belli. Bunu besteciler bilirler zaten” ifadelerini kullandı.

“ÇOK BENZETTİYSEK HUKUKİ SÜREÇ BAŞLASIN”

Ünlü isim, “Farkında olmadan bir şarkıya çok benzettiysek, onun hukuki süreci de başlasın isteriz. Bütün şarkılarım için söylüyorum. Farkında olmadan bir şarkıya çok benzettiysem kaldırılabilir, sorun değil. Ben şarkı yapmaya devam ediyorum sonuçta” açıklamasını yaptı.

Emir Can İğrek’ten ‘Ali Cabbar’ itirafı! ‘Şarkının başına gelmeyen kalmadı’
PaYLaŞşşş